Сайт:  soloviy-trans.com.ua
Эл. почта: transsolo@mail.ru
Регионы работы: Киев, Львов
Телефоны: +380 97 653-3047

Описание деятельности:  міжнародні автомобільні перевезення вантажів з Європи

Отзывы о компании     Соловій-Транс, ПП Всего отзывов: 35

Фильтр по региону: Все Киев Львов

2016-08-26 16:16 Юрій Скалецький, г. Львов
Чудова робота, стабільний графік, гарний колектив, лояльне керівництво, стабільна зарплата, подобається тут працювати
не має
2016-08-12 12:23 Валерий Сырцев, г. Киев
В компании очень хороший, плодотворно работающий колектив, График работы премлемый, зарплата оплачиваеться точно в срок.
много работы по телефону и за компьютером.
2016-06-14 15:46 Анонім, г. Львов
Як почав два роки назад працювати так і працюю. Компанія дала можливість з нуля навчитись нелегкій справі логіста-експедитора. Колектив класний, кожен допомагає один одному і це заслуга керівника: зібрати разом таких людей. За цей час надходити пропозиції по роботі з інших компанії: більші%, "золоті гори", рюшечки-фішечки, а коли задаєш питання щодо платоспроможності і реального заробітку працівників, то опана: не все так солодко. Компанія реально платоспроможна і максимально дотримується…>>
Як і в будь-якої молодої компанії є "болячки росту". а в кого їх нема?
2016-06-14 11:19 Аноним, г. Львов
Працював деякий час в даній компанії .Не розумію в чому заключаються негативні, неосновані відгуки про дану компанію. Все прозоро, чесно та справедливо. Компанія дає можливість добре заробляти. І для цього зроблено всі умови, що спонукають до цього. Кльовий колектив, розуміюче керівництво. Не заробляє та жаліється про те що це погана компанія лише той, хто нічого не хоче робити, а лише отримувати гроші ні за що.
не замічено
2016-06-13 19:31 Аліна Гриб, г. Львов
Все, що обіцяли те й виконують. Умови роботи хороші. Колектив бомбезний)
Багато часу проводжу за комп"ютером
2016-06-13 18:44 Тарас Радіонов, г. Львов
Працюю в цій компанії. Реальна можливість кар"єрного зростання для тих хто не лінивий та хоче вчитись. Хто вміє працювати та має бажання добре заробляють
Іноді хочеться спати але тут потрібна бадьорість) Все добре)))
2015-11-16 17:26 Іван Єфіменко, г. Львов
Працюю два роки в даній компанії. Всім задоволений, а найголовніше, заробітньою платою і вчасною виплатою. За цей період праці жодної затримки (а станом на сьогоднішній день - це дуже важлий фактор). Приходьте та починайте задовільняти Ваші матеріальні потреби. Можливо, Ваше місце у цій компанії )))
"Легкого хліба" не буває.
2015-11-16 17:26 Ярослав, г. Львов
Працюю в компанії 1, 5року. Нормальна компанія. Зарплата виплачується вчасно і без затримок. Будь-які питання керівництвом вирішуюсь з розумом. Щодо кар'єрного зростання: то я вибираю зростання свого доходу, а не "міфічні" посади за які тебе мають як хочуть. Колектив просто бомба! ! ! Кращої атмосфери в колективі я ще не бачив.
Звісно є нюанси як і в будь-якій компанії, але з огляду на можливості заробітку ці нюанси є несуттєвими.
2015-11-16 17:25 Аноним, г. Киев
Відсутні
Працівники називають себе менеджерами-логістами, хоча ні менеджерами, ні логістами там навіть не пахне. Працюють там незалежно від отриманої освіти. Можеш бути хоч вчителем початкових класів. Ніхто не запитує про наявність вищої освіти. Це навіть не експедиція. Власного транспорту і водіїв просто немає. Робота працівників швидше полягає у посередництві між клієнтом і постачальником. Відтак про кар'єрний ріст можна забути, оскільки кожен займається одним і тим самим.
2015-04-25 16:56 Аноним, г. Киев
Задоволений працею в компанії СОЛОВІЙ-ТРАНС. Пінчук Леонід менеджер-логіст