Сайт:  soloviy-trans.com.ua
Эл. почта: transsolo@mail.ru
Регионы работы: Киев, Львов
Телефоны: +380 97 653-3047

Описание деятельности:  міжнародні автомобільні перевезення вантажів з Європи

Отзывы о компании     Соловій-Транс, ПП Всего отзывов: 8

Фильтр по региону: Все Киев Львов

2021-06-23 19:56 Аноним, г. Киев
Дуже задоволена роботу, компанія дає можливість рости і збільшувати свій дохід - рекомендую.
2020-09-15 11:36 Логіст, г. Киев
Працюю в даній компанії більше 6 місяців, все влаштовує, робота подобається, хороший колектив.
Немає ставки хоча б мінімальної, так як перші місяці важко з з/п
2019-10-23 15:22 Аноним, г. Киев
Дуже хороший колектив. Можливість працювати без досвіду. Пречудові керівники відділів. Отримав безцінний досвід в спілкуванні з людьми і логістичній діяльності.
На початку маленька з.п, але з часом зростає. Заробляє той-хто працює. Затримують на роботі...Основний негатив-директор Косарєв М.Ю. Дуже гарно лиже дупу начальству! ! ! ! А сам- ІДІОТ, некомпетентна бездар і показушник! ! ! Блін! ! ! Міг би працювати і заробляти. Звільнився тільки завдячуючи цьому тупому псевдоКерівнику.
2019-08-08 20:54 Cc, г. Киев
Колектив добре вміє лизати дечию сраку).
Почуття гідності у людей немає. Коли йшов на співбесіду мені порадили уважно слухати. Вислухав. Все як попереджали. Дуже багато казок жирний дядя розказує, обіцяє дофіга. Не повірив жодному слову. Чув, що наймають людей на час відпустки своїх працівників. Цей развод вони називають стажуванням. Зарплата чорна. Соотвєтсвенно ти там ніхто і звуть тебе ніяк. Не раджу марнувати час і пдеаати ілююзії. Звідти втікають водії - основа компанії. Чому? Штрафи))) ви любите штрафи? Вам хочеться заробити 15…>>
2016-08-12 12:23 Валерий Сырцев, г. Киев
В компании очень хороший, плодотворно работающий колектив, График работы премлемый, зарплата оплачиваеться точно в срок.
много работы по телефону и за компьютером.
2015-11-16 17:25 Аноним, г. Киев
Відсутні
Працівники називають себе менеджерами-логістами, хоча ні менеджерами, ні логістами там навіть не пахне. Працюють там незалежно від отриманої освіти. Можеш бути хоч вчителем початкових класів. Ніхто не запитує про наявність вищої освіти. Це навіть не експедиція. Власного транспорту і водіїв просто немає. Робота працівників швидше полягає у посередництві між клієнтом і постачальником. Відтак про кар'єрний ріст можна забути, оскільки кожен займається одним і тим самим.
2015-04-25 16:56 Аноним, г. Киев
Задоволений працею в компанії СОЛОВІЙ-ТРАНС. Пінчук Леонід менеджер-логіст
Все Ок !
2014-11-13 21:29 Гость 123, г. Киев
их нет
Унизительное отношение, хамское поведение как руководства, так и бухгалтеров, которые матерятся как сапожники. Увольнение без причин. Отсутствие системы обучения. Одним словом - стадо подлых быдло-свиней (про руководство)