Сфера деятельности:  Производство и поставка

Условия работы
Соц. пакет
Перспективы
Просмотры:  733
Описание деятельности:  міжнародні автомобільні перевезення вантажів з Європи

Расскажите своим друзьям:
Отзывы о компании     « Соловій-Транс, ПП »Всего отзывов: 16

Фильтр по региону: Все Киев Львов

2017-06-21 12:46 Никнейм: Аноним, г. Львов
колектив (працівинки) компанії
Хочете безкоштовно працювати? Вам сюди.Запрошують Вас на стажування, на 2-3 тижні, яке НЕ оплачується. Хоча на співбесіді говорять протилежне. Після цього, Вам скажуть тиждень посидіти вдома, тому що керівництво "хоче подивитись на роботу ще однієї кандидатури, а потім ще однієї, а потім ще однієї..." А після цього Вас не візьмуть на роботу. Без жодних пояснень.Поваги до людей 0 ! Гнила контора, яку нікому не рекомендую!
2016-08-26 16:16 Никнейм: Юрій Скалецький, г. Львов
Чудова робота, стабільний графік, гарний колектив, лояльне керівництво, стабільна зарплата, подобається тут працювати
не має
2016-08-12 12:23 Никнейм: Валерий Сырцев, г. Киев
В компании очень хороший, плодотворно работающий колектив, График работы премлемый, зарплата оплачиваеться точно в срок.
много работы по телефону и за компьютером.
2016-06-14 15:46 Никнейм: Анонім, г. Львов
Як почав два роки назад працювати так і працюю. Компанія дала можливість з нуля навчитись нелегкій справі логіста-експедитора. Колектив класний, кожен допомагає один одному і це заслуга керівника: зібрати разом таких людей. За цей час надходити пропозиції по роботі з інших компанії: більші%, "золоті гори", рюшечки-фішечки, а коли задаєш питання щодо платоспроможності і реального заробітку працівників, то опана: не все так солодко. Компанія реально платоспроможна і максимально дотримується взятих на себе зобов'язань як по відношенню до перевізників так і до працівників.…>>
Як і в будь-якої молодої компанії є "болячки росту". а в кого їх нема?
2016-06-14 11:19 Никнейм: Аноним, г. Львов
Працював деякий час в даній компанії .Не розумію в чому заключаються негативні, неосновані відгуки про дану компанію. Все прозоро, чесно та справедливо. Компанія дає можливість добре заробляти. І для цього зроблено всі умови, що спонукають до цього. Кльовий колектив, розуміюче керівництво. Не заробляє та жаліється про те що це погана компанія лише той, хто нічого не хоче робити, а лише отримувати гроші ні за що.
не замічено
2016-06-13 19:31 Никнейм: Аліна Гриб, г. Львов
Все, що обіцяли те й виконують. Умови роботи хороші. Колектив бомбезний)
Багато часу проводжу за комп"ютером
2016-06-13 18:44 Никнейм: Тарас Радіонов, г. Львов
Працюю в цій компанії. Реальна можливість кар"єрного зростання для тих хто не лінивий та хоче вчитись. Хто вміє працювати та має бажання добре заробляють
Іноді хочеться спати але тут потрібна бадьорість) Все добре)))
2015-11-16 17:26 Никнейм: Ярослав, г. Львов
Працюю в компанії 1, 5року. Нормальна компанія. Зарплата виплачується вчасно і без затримок. Будь-які питання керівництвом вирішуюсь з розумом. Щодо кар'єрного зростання: то я вибираю зростання свого доходу, а не "міфічні" посади за які тебе мають як хочуть. Колектив просто бомба! ! ! Кращої атмосфери в колективі я ще не бачив.
Звісно є нюанси як і в будь-якій компанії, але з огляду на можливості заробітку ці нюанси є несуттєвими.
2015-11-16 17:26 Никнейм: Іван Єфіменко, г. Львов
Працюю два роки в даній компанії. Всім задоволений, а найголовніше, заробітньою платою і вчасною виплатою. За цей період праці жодної затримки (а станом на сьогоднішній день - це дуже важлий фактор). Приходьте та починайте задовільняти Ваші матеріальні потреби. Можливо, Ваше місце у цій компанії )))
"Легкого хліба" не буває.
2015-11-16 17:25 Никнейм: Аноним, г. Киев
Відсутні
Працівники називають себе менеджерами-логістами, хоча ні менеджерами, ні логістами там навіть не пахне. Працюють там незалежно від отриманої освіти. Можеш бути хоч вчителем початкових класів. Ніхто не запитує про наявність вищої освіти. Це навіть не експедиція. Власного транспорту і водіїв просто немає. Робота працівників швидше полягає у посередництві між клієнтом і постачальником. Відтак про кар'єрний ріст можна забути, оскільки кожен займається одним і тим самим.…>>

Реклама