Сайт:  soloviy-trans.com.ua
Эл. почта: transsolo@mail.ru
Регионы работы: Киев, Львов
Телефоны: +380 97 653-3047

Описание деятельности:  міжнародні автомобільні перевезення вантажів з Європи

Отзывы о компании     Соловій-Транс, ПП Всего отзывов: 35

Фильтр по региону: Все Киев Львов

2022-08-02 17:04 логіст, г. Львов
Компанія з перспективною розвитку. Навчають з 0 всього. Колектив, який 24/7 тебе підтримує. Керівництво мотивує та допомагає вийти на високу заробітну плату. Є можливість вибору відділу, в якому хочеш працювати. Повезло працювати у відділі власного транспорту, який очолює Ольга Андріївна. Першочергово тут тримають люди, а потім гроші.
Стрес, 24\7 на зв'язку
2021-06-30 16:38 аноним, г. Львов
Доброго дня, працюю відносно не довго. Проте, хочу зауважити, те що, працюють професіонали своєї справи. Керівництво та колеги готові допомагати завжди. Велику вдячність хочу висловити Ревазі Оксані та Гриб Зоряні ці люди віддані своїй справі та найкращі вчителі для молодих логістів!
2021-06-25 09:06 Логіст, г. Львов
Все добре, є можливість коригувати свою зарплату, керівники досвідчені , доступно навчають..
2021-06-23 19:56 Аноним, г. Киев
Дуже задоволена роботу, компанія дає можливість рости і збільшувати свій дохід - рекомендую.
2020-11-09 13:21 Експедитор, г. Львов
Доброго дня, мене звати Віталій і я працюю в цій компанії. Забезпечують всім необхідним для роботи. Хороший колектив. Прекрасне місце розташування. Є люди, які дають стимул до роботи і це дуже добре).
Немає мінімальної заробітної плати, так як перші місяці роботи переважно фінансово важкі. Не можна працювати віддалено вдома(.
2020-10-15 18:38 Т**я, г. Львов
Приємний колектив, комфортний офіс, зручний графік роботи
Повне розчарування. Власник компанії подзвонив і запросив на співбесіду. Дуже просили не запізнюватись, але сама співбесіда почалась на 30 хв пізніше, запланованого часу. На співбесіді сказали що компанія займається транспортними перевезеннями, що перші два тижні безкоштовне стажування, а потім оформлення і початок роботи. Все, більше ніякої інформації. Відвели в офіс, посадили біля людини яка повинна навчати і порадили слухати, питати і пробувати. На наступний день, мене і ще одну стажерку…>>
2020-09-15 14:21 Логіст, г. Львов
Достойна компанія, розвивається і дає таку можливість працівникам, приємний колектив.
Немає
2020-09-15 11:36 Логіст, г. Киев
Працюю в даній компанії більше 6 місяців, все влаштовує, робота подобається, хороший колектив.
Немає ставки хоча б мінімальної, так як перші місяці важко з з/п
2020-05-25 19:30 Менеджер з логістичних п, г. Львов
Під час карантину призначили співбесіду, з власником компанії, на якій було 7 осіб.Власник дуже красномовно розказував про перспективи і захмарний рівень доходу.Через два тижні зателефонували, щоб прийти подивитися на роботу.
Простажувавшись один день, побачив, що ніякого доходу в 15-20 тис. грн і бути не може. Заробляють тільки ті люди, які працюють там роками.А директор там реально ДОВБОЙОБ. Він в кінці дня на співбесіді сказав мені, що як я за 2 місяці не виправдаю їхніх сподівань буду платити їм за навчання, хоча перші два місяці ти працюєш неофіційно. Навчання, там немає. Дають роботу і ти маєш 25 відсотків від прибутку. Єдине, колектив хороший.
2020-05-04 08:07 Логіст, г. Львов
Працюю в компанії з грудня минулого року, досвіду не мав (до того весь час працював в банках), перші місяці проходили дуже складно, але зараз ввійшов в ритм і в банк більше не вернусь ніколи. Дуже дякую за можливість працювати в логістиці!
Постійний стрес. Низька зарплата в перші місяці. Розвозка працівників везе не під дім.