Сфера деятельности:  Торговля: Автомобили, запчасти

Регионы работы: Киев, Львов, Владимир-Волынский, Винница, Луцк, Ковель, Ивано-Франковск, Енакиево

Отзывы о компании     фуджыкура город львов Всего отзывов: 267

2023-03-16 09:56 З***р, г. Львов
Особливу увагу приділили якості продукції, та кожне робоче місце було відображено дуже інформативно. Завдяки професійним співробітникам Fujikura ми отримали детальну інформацію про технології виробництва, що дозволило нам краще зрозуміти процес створення продукції компанії
2023-03-15 10:08 О**г, г. Львов
Я вважаю, що компанія Fujikura - це ідеальне місце для студентів, які хочуть навчитися новому та отримати незабутні враження
2023-03-14 16:50 Н***н, г. Львов
тут в компанії Fujikura діють відкриті та ефективні комунікаційні канали, що дозволяє швидко та ефективно вирішувати питання
2023-03-14 13:10 Віктор, г. Львов
У Fujikura працює сильна команда професіоналів, що створює сприятливу атмосферу для розвитку та досягнення успіху
2023-03-14 09:57 К**я, г. Львов
Вдячний за можливість бути частиною професійної та інноваційної команди Fujikura, від самого початку працюю з дуже хорошим колективом
2023-03-13 17:53 Ліля, г. Львов
Багато можливостей для професійного зростання, векике підприємство
2023-03-13 14:44 Стьопа, г. Львов
Вдячні за вашу активну участь у програмах на підтримку місцевого самоврядування та громадської активності, що сприяє розвитку нашої громади
2023-03-13 13:34 Л**я, г. Львов
екскурсія на виробництво Fujikura була надзвичайно корисною та цікавою для нашої групи
2023-03-13 12:35 Сергій, г. Львов
Дякую, що створюєте такі чудові умови для нашої роботи в Fujikura
2023-03-13 11:43 Соломія, г. Львов
Я дуже ціную та дякую за Вашу підтримку та професійний підхід