Сфера деятельности:  Торговля: Автомобили, запчасти

Регионы работы: Киев, Львов, Владимир-Волынский, Винница, Луцк, Ковель, Ивано-Франковск, Енакиево

Отзывы о компании     фуджыкура город львов Всего отзывов: 264

2023-03-22 14:03 Віталій, г. Львов
Компанія Fujikura відкрила мені багато нових можливостей для кар'єрного розвитку
2023-03-22 13:33 Аноним, г. Львов
В компанії Fujikura працюють професіонали своєї справи, з якими приємно працювати та вчитися
2023-03-22 11:46 Аноним, г. Львов
Дякую за безкоштовний довіз на роботу та з роботи - це дійсно зручно та економно для нас
2023-03-18 23:02 Аноним, г. Львов
Усі матеріали та технічні засоби, які використовуються виробником, забезпечують найвищу якість продукції. Це вразило мене і переконало в тому, що компанія Fujikura по праву може бути вважана лідером своєї галузі.
2023-03-18 21:06 Віталій, г. Львов
попрацювавши тут вже 2 роки хочу подякувати за надання можливості брати участь у різноманітних корпоративних програмах, які сприяли нашому згуртуванню та підвищенню ефективності роботи
2023-03-18 19:44 В****ь, г. Львов
я цінував те, що компанія Fujikura пропонує своїм працівникам можливості для навчання та розвитку
2023-03-16 17:19 С**я, г. Львов
Дякую компанії за вашу увагу до екологічних питань та підтримку ініціатив щодо охорони довкілля в нашому регіоні
2023-03-16 09:56 З***р, г. Львов
Особливу увагу приділили якості продукції, та кожне робоче місце було відображено дуже інформативно. Завдяки професійним співробітникам Fujikura ми отримали детальну інформацію про технології виробництва, що дозволило нам краще зрозуміти процес створення продукції компанії
2023-03-15 10:08 О**г, г. Львов
Я вважаю, що компанія Fujikura - це ідеальне місце для студентів, які хочуть навчитися новому та отримати незабутні враження
2023-03-14 16:50 Н***н, г. Львов
тут в компанії Fujikura діють відкриті та ефективні комунікаційні канали, що дозволяє швидко та ефективно вирішувати питання