Другие названия: агенство нерухомості "Дуоком"
Сфера деятельности:  Торговля: Недвижимость: продажа и аренда
Сайт:  duo.com.ua
Эл. почта: info@duo.com.ua
Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Кировоград, Львов
Телефоны: +38 096 350 40 96 +38 098 498 44 14 +38 032 244 58 29 +38 032 245 54 92

Описание деятельности:  оренда нерухомості, купівля-продаж нерухомості

Отзывы о компании     дуоком Всего отзывов: 41

Фильтр по региону: Все Киев Днепропетровск Кировоград Львов

2014-07-03 00:08 Приват агент, г. Львов
Дуоком велика сила ми здамо і продамо усі квартири! Дуоком - зе бест!
---
2014-05-01 02:08 працюю агентом, г. Львов
Працювати тут не є легко, треба дійсно багато робити показів. Але коли багато показів - угоди пишуться. Відповідно і заробляєш нормально. Мені подобається тут працювати і все влаштовує. Мені подобаються навчання. Крім того немає конкурентів у такої великої комапанії і тому пофіг що там на ринку - в нас завжди круто.
---
2014-04-01 00:02 Працівник Дуокому, г. Львов
просто відсутні
Неприємне керівництво компанії , у якого лише одне на меті - як намахати працівників і забрати собі побільше прибутку , а працівників лишити з найменшими зарплатами
2014-03-31 23:58 Ріелтор Дуокому, г. Львов
нема
низька непостійна зарплата неофіційна робота не потрудовій і без відрахувань в Пенсійний фонд графік роботи 6 днів в тиждень відсутність прибиральниці , обовязок ріелтора -мити туалети і прибирати офіс
2014-03-30 02:32 Працівник компанії, г. Львов
Ми сама класна компанія!
немає
2014-03-12 20:03 анонімний працівник, г. Львов
Робота в Дуоком дозволила мені найти себе! Дуже люблю нас! Тримаймося! Угод нам побільше!
2014-02-26 02:34 Колишній працівник, г. Львов
нема
Коли читаєте тут відгуки позитивні про Дуоком- майте собі на увазі: хвалебні пісні Дуокому співають власники і директори Дуокому , які обманом хочуть заманити до себе на роботу як найбільше довірливих людей . Перше: Майте собі на увазі - більша половина тут позитивних відгуків розрахована на людей , які легко довіряють директорам Дуокому , що постійно вішають на вуха новачкам смачну лапшу . А таких серед молодих людей , студентів , людей у відчаї , які довго шукають роботу , таких людей…>>
2014-02-20 22:20 Колишній працівник, г. Львов
Коли читаєте тут відгуки негативні - майте собі на увазі: конкурентів у "Дуоком" багато, бо лідерів не дуже люблять. Перше: Майте собі на увазі - більша половина тут негативних відгуків написана конкурентами, які раніше працювали в "Дуоком" але були звільнені за "ліваки". Догадуюся навіть хто це пише. І друге: якби було так зле - то би не працювали в "Дуокомі". А так як працювали --- і то знаю що деякі по пів року- по року, то робіть висновки як було їм погано до того як звільнили.…>>
Нема.
2014-02-20 22:00 Колишній співробітник, г. Львов
Люблю Вас! Привіт всім колегам! Молодці і так тримати. Особливий привіт Яні! Вітаю з карєрним ростом. Бажаю щоб завжди і надалі "Дуоком" був самим крутим агенством у Львові! Ваш колишній ріелтор.
----
2014-02-01 18:48 Аноним, г. Львов
прекрасна робота на літо, можна завести деякі знайомства, підзаробити так би мовити, але будьте готові, що ПОТРАЧЕНО буде багато часу і сил, колектив бомбезний, але ротація працівників дуже динамічна, люди схарюються працювати на тих умовах, які висовує компанія
політика відносин з рієлторами дуже вимоглива, ЄС би плакав) ставки немає, все залежить від активності працівника, прибиральниць немає - замість них є ж рієлтори, які світу божого не бачать крім маршруток і захаращених халуп, можна добре заробити, якщо присвячувати своє життя тій роботі, бути веселою, комунікативною і СПРАВДІ СТРЕСОСТІЙКОЮ людиною. раджу попрацювати місяць - забрати зарплату і, влаштувавшись на нормальну роботу, відчути контраст кадрової політики))