Отзыв о компании дуоком
Добавлен: 18:48 01.02.2014
Другие названия: агенство нерухомості "Дуоком"
Сфера деятельности:  Торговля: Недвижимость: продажа и аренда
Сайт:  duo.com.ua
Эл. почта: info@duo.com.ua
Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Кировоград, Львов
Телефоны: +38 096 350 40 96 +38 098 498 44 14 +38 032 244 58 29 +38 032 245 54 92

Описание деятельности:  оренда нерухомості, купівля-продаж нерухомості

Дата начала работы: Июнь 2013
Дата увольнения: Сентябрь 2013

прекрасна робота на літо, можна завести деякі знайомства, підзаробити так би мовити, але будьте готові, що ПОТРАЧЕНО буде багато часу і сил, колектив бомбезний, але ротація працівників дуже динамічна, люди схарюються працювати на тих умовах, які висовує компанія

політика відносин з рієлторами дуже вимоглива, ЄС би плакав) ставки немає, все залежить від активності працівника, прибиральниць немає - замість них є ж рієлтори, які світу божого не бачать крім маршруток і захаращених халуп, можна добре заробити, якщо присвячувати своє життя тій роботі, бути веселою, комунікативною і СПРАВДІ СТРЕСОСТІЙКОЮ людиною. раджу попрацювати місяць - забрати зарплату і, влаштувавшись на нормальну роботу, відчути контраст кадрової політики))

# Ріелтор дуокому2014-02-26 02:07:31
якшо ріелтор в відділі оренди отримує 30 % від оренди яку здав сам , то відповідно цей ріелтор за місяць має здати в оренду квартир на суму в 23500 грн , щоб отримати зарплату в 7000 грн . Це десь біля 8-10 квартир в місяць . Враховуючи кількість ріелторів в дуокомі , "колишній працівник " з поперднього коментаря , кому ви лапшу хочете повішати ? :) ну а зарплата в 1000- 2000 грн впечетляє :)
# Колишній працівник2014-02-20 22:34:31
Моя з/п наприклад була
спочатку перші 3 місяці в дешевій категорії 1000-2000 грн
пізніше 2000-7000 грн/місяць.
Якшо працювати - то можна нормально здавати. Просто не кожен хоче заробляти - ну то думаю проблема тих хто не хоче.

# Павло Наївний2014-02-08 02:42:01
А шо там прекрасного в дуокомі ви знайшли ? і що мається - "можна добре заробити " - це скільки ?
# dade2014-02-01 18:49:56
в точку