Другие названия: ТзОВ ЦВГ Украина
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Машиностроение и оборудование
Сайт:  cvgrp.com
Регионы работы: Киев, Львов
Телефоны: (032) 232 65 32

Описание деятельности:  Commercial Vehicle Group(CVG) - ведущий поставщик интегрированных систем для коммерческого автотранспорта, включая рынки грузовиков большой грузоподъемности, строительной и сельскохозяйственной автомобильной техники, а также специальный и военный автотранспорт.

Отзывы о компании     CVG Украина Всего отзывов: 18

Фильтр по региону: Все Киев Львов

2014-12-12 21:30 Аноним, г. Киев
Класна робота
Мала зарплата
2014-02-20 05:39 Ира Костик, г. Киев
Номер мобільного Іри Костик 067 672 9713
Я просто дура, в якої в голові пусто, те що мені каже робити Наталя Синечко те я і роблю, і мені всерівно що про мене пишуть і говорять, мені головне не втратити роботу, мати хорошу репутацію в начальства і отримувати свою зарплату. Мені до лампочки що хтось має малу зарплату і хоче з мого відділу В6 втікати на дошку чи інші відділи бо там більше платять, мені на плювати ваші проблеми, я маю хороше місце роботи і я його ціную. Не подобається вам зі мною працювати значитьь валіть з мого відділу,…>>
2014-02-12 00:38 Аноним, г. Киев
дівчата красиві
я попрацював 5 місяців і звільнився. Майстер відділу підготовки поводитьсю з робітниками як з рабами, вічно каже свою коронну фразу "я вам не заплачу" і звільняє за будь якої можливості.
2014-02-05 16:32 іванка, г. Киев
майстер Света супер !
мала зарплата , хами бригадири поводяться з людьми як з худобою! Я попрацювала 2 місяці і задоволена шо звільнилась!
2014-02-04 17:51 Аноним, г. Киев
не робота а шара
лайнер Іван ніфіга не хоче робити !
2014-02-04 15:49 Аноним, г. Киев
Нормальна робота
Всім привіт ! Мене звати Андрій. Працюю 9 місяців! Спочатку був на станку, потім вигнали на лінію А7. Зарплати 2000 грн хватає тільки на випивку і закуску )))). Поганий колектив буду звільнятись!
2014-02-04 15:39 Аноним, г. Киев
мшмшф
мшірб
2013-03-17 00:47 Аноним, г. Киев
Хочу сказати, що ми привикли щось і на халяву. В капіталістів такого нема, або працюй, або не замінимих людей нема. Тому аноніме-це був не твій день. Ти слабким виявився, і напевно ти привик, що тебе постійно до того з сигаретою застукували! Витри соплі, вода камінь точить.
Був на співбесіді, але в наявності тільки робітничі професії.