Другие названия: ТзОВ ЦВГ Украина
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Машиностроение и оборудование
Сайт:  cvgrp.com
Регионы работы: Киев, Львов
Телефоны: (032) 232 65 32

Описание деятельности:  Commercial Vehicle Group(CVG) - ведущий поставщик интегрированных систем для коммерческого автотранспорта, включая рынки грузовиков большой грузоподъемности, строительной и сельскохозяйственной автомобильной техники, а также специальный и военный автотранспорт.

Отзывы о компании     CVG Украина Всего отзывов: 18

Фильтр по региону: Все Киев Львов

2016-12-02 13:09 Аноним, г. Киев
Хороший колектив.
Шановні керівники цвг ви що совість зовсім втратили. Люди працюють по 12 годин по суботах щоб побути вдома .Ми ще маємо не використані відпустки за 15 рік .Школи і садки закриті дітей що на роботу вести.В державі вихідні. Тим більше ми підписували документ де фірма зобовязуєтьсядавати відпустку іна зимові свята.
2016-11-16 16:17 петро, г. Киев
робота різноманітна, багато людей, скучно не буде! !
зарас приймають переважно жінок, це я считаю не є добре! !
2016-11-16 14:59 назар, г. Киев
нема позитиву ніякого, лише негативні враження
в відділі кадрів упереджено ставляться до людей з вадами
2016-11-16 14:50 петро, г. Киев
оплачувані лікарняні і відпустки, непогані умови праці, підприємство розташоване біля Сихова, що було вигідним для мене шоб добиратись на роботу
мінусів багато розписувати, але особливо здивувала така Наталя Синейчко, як таких неадекватних беруть на старшого майстра зміни? ?
2016-11-16 13:56 андрій, г. Киев
хороший дружній колектив, класні веселі працівники, гарні дівчата
погане начальство, низькі зарплати, не хватає на жизнь, робітники ледве зводили кінці з кінцями
2016-11-16 12:52 іван, г. Киев
хороше приміщення для прийому їжі, грайливі собачки біля входу
низькі зарплати, керівництво не поважає звичайних чесних тружеників
2016-08-12 10:56 Анонім, г. Киев
Вчасна зарплата
Люди навіть не думайте іти туди на роботу! ! ! хіба що в крайньому випадку... працівників тут мають ні за кого , всюди намахують тільки і дивляться де і з кого зняти! На виробництві і на нарізці повний хаос і бардак! На роботу беруть всіх (зеків, наркоманів) головне щоб були руки і ноги ну і головне здатність розрізняти кольори! Всередині приміщення всьоди пил і дихати немає чим на вулицю вийти не можна тільки на обід, тому всі курять в туалетах, а якщо в когось алергія на сигаретний дим —…>>
2016-08-09 14:19 Петро, г. Киев
Вчасна зарплата
Дуже шумно, а особливо на нарізці, голова болить, приходиш додому нічого не хочеться, проблема з чоловічим туалетом,
2015-11-16 17:21 анонім, г. Киев
в часно зарплата
бардак
2015-01-31 02:35 Аноним, г. Киев
на даний момент-одно разочарование! ! !
Издевательство! Наши зарубежные , , друзья'' любыми путями хотят урезать зарплату! Причём делают это с детской хитростью, считая нас за полных идиотов! Пользуются ситуацией на Украине себе на пользу. С рабочими даже не общаются! В апреле по их введениях зарплата урежится на 10-30%, и это при том, что курс долара поднялся в 2, 5 раза. В то время большенство украинских работодателей подняли зарплату всреднем на 20%. В апреле, если ничего не поменяется, уволюсь. Сейчас никому не советую к нам…>>