Другие названия:: ТзОВ ЦВГ Украина

Условия работы
Соц. пакет
Перспективы
Просмотры:  19996
Описание деятельности:  Commercial Vehicle Group(CVG) - ведущий поставщик интегрированных систем для коммерческого автотранспорта, включая рынки грузовиков большой грузоподъемности, строительной и сельскохозяйственной автомобильной техники, а также специальный и военный автотранспорт.

Расскажите своим друзьям:
Отзывы о компании     « CVG Украина »Всего отзывов: 74

Фильтр по региону: Все Киев Львов

2017-06-15 22:04 Автор: Петро Порошенко, г. Львов
Фірма повне гівно!
А тепер про мінуси вся та компанія це сплашний мінус
2016-12-24 20:49 Автор: Аня, г. Львов
+ Позмінний графік роботи ; + Після 2-ї зміни безкоштовно довозять додому ; + Оплачуване навчання ; + Хороший колектив ; + Вчасна ЗП ; + На заводі тепло, під конвеєром є килимки, рукавиці видають ; + Є можливість працювати 12 годин і по суботах за подвійну оплату ; + Офіційне працевлаштування ;
- Робота надзвичайно важка. Пальці набрякають і дуже болять ; - Новачків одразу ставлять на конвеєр ; - Навчання нових працівників ніяке (! ! ) , 1 раз показали на стенді схему і все, одразу ставлять на конвеєр, на конвеєрі тобі дали лєнту і мотай. А як мотати тобі ніхто не має часу показувати, бо конвеєр не стоїть і кожен має свій крок, ніхто не має часу тобі показувати і вчити, майстер біля тебе не стоїть і не контролює. Дуже важко встигати за конвеєром (! ) ; - Іноді сниться конвеєр ; - Високі норми виробництва ; - Робота стояча (8 годин) ; - В 1-у зміну на роботу не довозять, повинен добиратись зранку самостійно. Невже важко організувати довіз працівників зранку ? Чомусь на "Іскрі" працівників безкоштовно довозять зранку автобусами ; - Немає харчування, але обіцяють організувати.…>>
2016-12-02 13:09 Автор: Аноним, г. Киев
Хороший колектив.
Шановні керівники цвг ви що совість зовсім втратили. Люди працюють по 12 годин по суботах щоб побути вдома .Ми ще маємо не використані відпустки за 15 рік .Школи і садки закриті дітей що на роботу вести.В державі вихідні. Тим більше ми підписували документ де фірма зобовязуєтьсядавати відпустку іна зимові свята.
2016-11-16 16:17 Автор: петро, г. Киев
робота різноманітна, багато людей, скучно не буде! !
зарас приймають переважно жінок, це я считаю не є добре! !
2016-11-16 15:30 Автор: Андрій, г. Львов
дуже мало позитивних сторін
після роботи на ЦВГ дуже складно влаштуватись на нормальну роботу, як взнають що ти працював на "дротиках" за ті нещасні копійки
2016-11-16 15:21 Автор: Світлана, г. Львов
Платять вчасно, 2 рази в місяць, авансом і зп. Багато хороших людей, знайшла багато друзів
Нагадало мені старі радянські часи, такаж робота як на старих срсровських Лортах, Кінескопах, Електронах. Тестові столи старі несправні, дуже тяжко встигати за конвеерами. Начальство ходить як ті царьки, стоїть над душею, кричить, ганяє з місця на місце. Дуже важко працювати особливо перший місяць!
2016-11-16 15:12 Автор: Микола, г. Львов
цікава робота, шкода що дівчата всі зайняті((
завод розташований далеко від центру Львова, дуже важко добиратись в таку холоднечу зранку, потрібно вставати в 5 ранку шоб вчасно добратись, після другої зміни приїжджаєш півдруга ночі розвозкою, маршрутки на розвозці забиті повністю, після того як відбігав 8 годин на роботі шей стояти в маршрудці їхати на роботу, з роботи. а зарплати дуже малі як для такої солідної фірми! !
2016-11-16 14:59 Автор: назар, г. Киев
нема позитиву ніякого, лише негативні враження
в відділі кадрів упереджено ставляться до людей з вадами
2016-11-16 14:50 Автор: петро, г. Киев
оплачувані лікарняні і відпустки, непогані умови праці, підприємство розташоване біля Сихова, що було вигідним для мене шоб добиратись на роботу
мінусів багато розписувати, але особливо здивувала така Наталя Синейчко, як таких неадекватних беруть на старшого майстра зміни? ?
2016-11-16 14:30 Автор: андрій, г. Львов
хороші дівчата і красиві працьовиті жінки
цілий день на ногах, потрібно крутитись як білка в колесі щоби заробити на хліб з ікрою (баклажанною), сумашедший темп роботи на конвеєрах, дуже високі норми виробництва і при цьому дуже сильно придераються до якості тих вязок і проводки

Реклама