Другие названия: ТзОВ "Галтред-ИФ"
Сфера деятельности:  Торговля: Продукты питания и напитки

Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Ивано-Франковск

Описание деятельности:  Дистрибюция продуктов питания бакалийной групы

Отзывы о компании     "Галтрейд" Всего отзывов: 37

Фильтр по региону: Все Киев Днепропетровск Ивано-Франковск

2015-01-27 15:12 Антон, г. Ивано-Франковск
Як Заробив так і Платять..МОСКАЛЮ! ! !
))))))))))))
2015-01-16 06:16 dimon Гавриленко, г. Ивано-Франковск
)))))))))))))))))))))))))))))
Развод по зарплате по полной. Требования ставят как в Еросоюзе и и обещают зарплату всю что ты заработал но подумав платят как в Украине со словами "Так сі стало"
2013-02-01 20:49 ДИМА, г. Ивано-Франковск
ПРИХОДЯТЬ НОРМАЛЬНІ ЛЮДИ ПРАЦЮВАТИ, АЛЕ ЇМ ВІШАЮТЬ ЛАПШУ НА ВУХА. ОБІТЦЯЮТЬ ГОРИ Й ДОЛИ, ЗАСТАВЛЯЮТЬ ПРОДАВАТИ НАБАГАТО ДОРОЖЧЕ НІЖ В ІНШИХ ФІРМАХ, ТОПТО ПОСТІЙНО ОБДУРЮВАТИ КЛІЄНТІВ. І ТИ ЗАРОБИШ БОНУС! ! !
ТЕКУЧКА КАДРІВ! ! ! ( звільняють без попередження) КАЖУТЬ ЩО НЕМА КУМОВСТВА, АЛЕ ВОНО Є. ОБІТЦЯТЬ 3 30 ЧОЛОВІК БЕРУТЬ 2 ІНШИМ 28 РОБЛЯТЬ ДВОТИЖНЕВУ ВІДПУСТКУ ЗА ЇХ РАХУНОК))) НЕНОРМОВАНИЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ
2013-01-26 16:18 Олексій, г. Ивано-Франковск
Молода компанія. Молодий колектив. Правильне відношення до тих людей які віддають себе повністю роботі. Дають хороші зарплати. Думаю, що у Івано-Франківській області скоро будуть №1. Прикольно проходять корпоративи.... Дуже прикольно... Дають багато речей, що стосується дозвілля: Футбол, боулінг, пейнтбол, відпочинок у Карпатах, навчання (тренінги), навіть відправляють торгових закордон на відпочинок.
Хотілося б кращого асортименту та легшого грфіку роботи.
2013-01-15 21:02 Андрій, г. Киев
Один з найбільших плюсі цієї компанії це те, що справедливо виплачують заробітну плату. Немає обмеження по верхній планці заробітної плати. Я коли йшов з Галтрейду мав ЗП 8000 грн. Ніколи не було таких моментів щоб знімали зарплату незрозуміло чого. В принципі нормальна атмосфера всередині компанії. Реально коли працюєш то маєш.
Мінус заключається в тому, що потрібно працювати важко і окрім того присутня залізна дисципліна.
2012-12-13 16:11 РБ, г. Ивано-Франковск
Ти навчись писати "Атстой"-дивно як таких взагалі допускають до практики..наваляв лівий комент, під чужим іменем ! ))) Обідив тебе! ? ? ? ...І це ТЕБЕ треба вичислити по IP-шніку і розібратись хто ти-начальник ? ? ?
))))
2012-12-03 23:39 Аноним, г. Ивано-Франковск
Люблю працювати с плохими работниками!
Плохой работодатель, набирають на стажировку купу людей, заствляют перерабатывать 2 тижні і прощаються з ними! Коротше кажучи, хто хоче бесплатно поработать - йдіть, може саме вам і пощастить. Замазані по вуха!