Другие названия: ТзОВ "Галтред-ИФ"
Сфера деятельности:  Торговля: Продукты питания и напитки

Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Ивано-Франковск

Описание деятельности:  Дистрибюция продуктов питания бакалийной групы

Отзывы о компании     "Галтрейд" Всего отзывов: 37

Фильтр по региону: Все Киев Днепропетровск Ивано-Франковск

2015-06-05 14:20 Представник компанії, г. Ивано-Франковск
Шановний анонім, дякуємо Вам за відгук. Виникають певні запитання та заперечення щодо його змісту.Дійсно ми запрошуємо до нас на роботу працівників навіть без досвіду роботи, але які мають потенціал, бажання працювати та навчатись, і більше того - це навчання не те, що безкоштовне, але ми ще й оплачуємо цей період, коли людина освоює роботу, і поки не приносить прибутку компанії! Щодо ЗП в нас повністю прозора політика нарахування заробітної плати, тому я з вами не згідна.Але цілком погоджуюсь,…>>
Не помітила
2015-06-04 17:10 Аноним, г. Ивано-Франковск
Приймають на роботу без досвіду роботи, "безкоштовно" навчають.
Не дотримують обіцянки на рахунок ЗП і графіку, але якщо працювати рік і більше то можна швидше справлятись і більше заробляти. Робота для тих кому дійсно потрібні гроші, і вже немає інших варіантів. Не рекомендую. Швидше за все всі хороші відгуки це відгуки людей, які просто "по блату" через зв'язки влаштовані, і за них "доробляють" роботу інші прості працівники. Якщо не вірите мені, то подумайте, чи існує роботодавець у якого величезний кругообіг кадрів (постійно є багато вільних вакансій)…>>
2015-05-29 11:58 Таня, г. Ивано-Франковск
Працюю на економ-сервісі, Галтрейд одна з небагатьох компаній в ІФ , що дає не погану можливість заробити, ту прозора мотиваційна програма, завжди вчасна і прозора оплата праці, і з графік задовільняє , до 19 00 повністю справляюсь
працюю менше року, поки не помітила
2015-05-22 13:11 Гість, г. Ивано-Франковск
працював тут , поки не виїхав за кордон , то не було ніяких проблем ніби і батько працює водієм на даний час також влаштовує все
Графік роботи з 7 30
2015-05-20 14:18 Аноним, г. Ивано-Франковск
Таке враження шо коментують одні обіжені, невже все так погано? я працюю більше року і задоволений.. і раджу тим, хто негативить взяти себе в руки..якщо ви професіонал своєї справи , то вам всюди відкрита дорога
не замітив
2015-05-14 18:52 Саша, г. Ивано-Франковск
Спочатку здається , що тяжко , але загалом втягуєшся в процес, і зараз задоволений на 100% роботою і своїм результатом
---
2015-05-12 20:14 Оксана, г. Ивано-Франковск
Ті, хто лишають тут негатив, шукають ідеальну роботу, ви її ніколи не знайдете. На всіх роботах є певні недоліки, тут єдиний для мене трохи тяжкуватий графік, а загалом все влаштовує, дають можливість розвиватись, і плюс це не поганий старт для тих , хто без досвіду роботи
Затримки на дальніх маршрутах
2015-05-08 15:27 Гость, г. Ивано-Франковск
Робота нормальна і ще краща зарплата, повністю задовільняє мої фінансові потреби
Жосткій контроль і дисципліна
2015-04-22 20:00 Олексій, г. Ивано-Франковск
Я шокований від ваших коментарів! ! Я працюю вже більше року в цій компанії, те, що тут пишуть, що компанія "нічого не дає", чи комусь не оплатили зарплату, чи ще щось - такого тут не було , і таких випадків я не чув поки тут працюю..Як так може бути, що багато людей тут працюють - і задоволені, і все всім виплачується, то може справа у "вас", може ви "брати не хочете".. Для мене, наприклад, великим плюсом є те, що тут є перспектива розвитку, і подальший успіх залежить від тебе,…>>
І ще ви пишете за штрафи, а ви бачили десь дистрибюційні компанії, де їх немає ? ніхто тут не виписує їх ні за що , тому люди не вигадуйте собі п"яте колесо у возі, а хочете добре заробляти то йдіть працюйте! !
2015-02-03 16:02 Тарас, г. Ивано-Франковск
Дуже хороша школа! Класний і веселий колектив. Є можливість заробити гарні гроші в теперішній час. Так, тут є дисципліна, але ж на всіх серйозних компаніях так. Організовують корпоративи, не тільки на НР, а кілька разів на рік, тобто грошей власники на своїх працівників не шкодують.
Трохи складний графік, але зарплата в кінці місяця перекреслює цей мінус, повірте! ! !