Отзыв о компании "Галтрейд"
Добавлен: 14:20 05.06.2015
Другие названия: ТзОВ "Галтред-ИФ"
Сфера деятельности:  Торговля: Продукты питания и напитки

Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Ивано-Франковск

Описание деятельности:  Дистрибюция продуктов питания бакалийной групы

Никнейм: Представник компанії (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Сентябрь 2014

Шановний анонім, дякуємо Вам за відгук. Виникають певні запитання та заперечення щодо його змісту.Дійсно ми запрошуємо до нас на роботу працівників навіть без досвіду роботи,але які мають потенціал, бажання працювати та навчатись, і більше того - це навчання не те, що безкоштовне,але ми ще й оплачуємо цей період,коли людина освоює роботу, і поки не приносить прибутку компанії! Щодо ЗП в нас повністю прозора політика нарахування заробітної плати, тому я з вами не згідна.Але цілком погоджуюсь, що це робота для тих кому потрібні гроші, хто хоче добре заробляти, інакше навіщо тоді працювати, для того вона і є робота, щоб заробляти гроші! Поняття "блату" в нашій компанії не існує, це повна нісенітниця.Який зміст іншим працівникам доробляти за когось роботу?!!! кожен має свою сферу відповідальності! І останнє...чи працювали б ви, шановний аноніме, в з 2014 року по цей час в компанії,що вас не влаштовує????І чи розвивалась би компанія такими темпами,якби було так, як ви пишете?? Не приємно, коли читаючи Ваш відгук в людей складеться хибне враження про нашу компанію. Тому тим, хто шукає роботу, рекомендую рости і заробляти разом з нами і створити своє власне враження про роботу в компанії "Галтрейд" !

Не помітила