Другие названия: Фоззі Фуд
Сфера деятельности:  Торговля
Сайт:  silpo.ua
Эл. почта: Afina281@yandex.ru
Регионы работы: Киев, Запорожье, Славутич, Тернополь, Харьков, Черкассы

Описание деятельности:  продаж продуктів харчування і промислових товарів (побутова хімія, рослини, засоби особистої гігієни і т. п.)

Отзывы о компании     Сільпо ("Фоззі Фуд") Всего отзывов: 2

Фильтр по региону: Все Киев Запорожье Славутич Тернополь Харьков Черкассы

2019-04-15 00:00 Продавец, г. Тернополь

Жах, нікому нераджу, зарплату платять фіг поймешь як, обіцяють одне, наделе зовсем друге, звільнять нехочуть, написала заяву, відпрацювала ще, шоб полюдьскі було, пришла затрудовой, заяву при мні порвали, мотівіруя тім, щопрацювать нікому.Написала щеодну, більше відпрацевивать незбираюсь, вплоть дотого, шотутрудову хай собі засунуть водне місце і звільняють постатті. Не раджу нікому.

Організація праці... начальство... (см.отзив), відношення долюдей скотьске.

2012-07-05 20:10 Оксана 999, г. Тернополь
офіційне оформлення, стабільна виплата зарплати, частина колективу хороші і працьовиті (касири і більшість продавців, прибиральниці). Робота в " Сільпо" підходить лише як перша робота.
охоронці не знають до чого причепитись і просто псують настрій, графік роботи незручний, велике робоче навантаження (крім роботи на касі, де постійно черги потрібно ще й викласти прикасову зону і сигарети), менш завантажена роботою частина колективу замість того щоб допомогти іншим ходять і пліткують).