Другие названия: ТК, ТК-Текстиль

Регионы работы: Киев

Описание деятельности:  Торговля тканями

Отзывы о компании     Текстиль-Контакт Всего отзывов: 32

2024-04-08 12:14 Вероніка, г. Киев
Працюю тут вже третій рік, була оформлена в після ковіду, під час війни. Не сподівалася, що зможу знайти для себе таку роботу, де офіційна та постійна заробітна платня, соцпакет та купа роботи. Добре, що я ризикнула і тепер маю копійчину на життя.
Багато роботи, але я не скаржуся, в наш час це успіх, коли є стабільна робота
2024-03-15 19:28 М***я, г. Киев
Я давно работаю в ТК, меня тут все устраивает, я бухгалтер. Так что тут все просто и понятно, как для меня. Я закончила институт и практически сразу устроилась сюда работать. Вот такая история. Здесь все официально, никаких "работ по черному", мне все нравится и менять работу не собираюсь.
Нет никакого продвижения по карьере. Я обычный бухгалтер уже много лет на одном месте.
2024-02-20 18:06 відділ гуртових продажів, г. Киев
Чудовий досвід та класні роки, проведені в цьому коллективі. Претензій немаю ані до керівництва, ані до колег, навпаки, дуже вдячна, що ми змогли порозумітися та плідно попрацювати. Звільнилася, бо вийшла на пенсію.
ніяких
2024-02-13 14:37 Іванка, г. Киев
Була задоволена роботаю та зарплатнею. Колектив непоганий, керівник теж. Платити офіційно, з преміями та соцпакетом. Пішла з посади через те, що переїхала в інше місце жити. Нажаль, тут такого магазину немає.
Такого особливо не було. Робочі питання бували, але все вирішувалось
2024-01-17 19:52 Д****а, г. Киев
Работала уборщицей. Платили хорошо. Даже в ковид была работа. Потом сильно заболела и не смогла больше работать. Меня уволили. Теперь обратно не берут.
Хочу обратно, но уже нельзя.
2024-01-10 20:30 Вишневецька/менеджер, г. Киев
Я працюю менеджером в одному зі столичних магазинів ТК, на Дарниці. Роботи завжди багато, але ми справляємося, керівництво все помічає та заохочує. Я не знаю, як у інших філіях, але тут у нас дуже позитивно та цікаво працювати.
Загалом проблем не було великих, так дрібниці, які можна вирішити та не перейматися про це.
2023-12-19 19:19 В******а М***к, г. Киев
Своевременная оплата, все по-белому, хороший коллектив, удобное место работы (возле метро)
Работа не сложная, но ее много, реально. Особенно в ковид было тяжко, когда все болели и надо было выходить без выходных. Ну и строгий начальник.
2023-11-18 10:40 Л****а, г. Киев
Отличная компания, чудесный коллектив, адекватное руководство. Очень жалею, что ушла, но семейные обстоятельства были таковыми, что работать полный день я не могла. Возможно кому-то не нравилась зарплата или много работы, но это мелочи по-сравнению с атмосферой в коллективе и замечтательными сотрудниками.
Небольшая зарплата, много работы
2023-10-18 13:28 відділ маркетингу, г. Киев
Працюю в відділі маркетингу вже досить довго, мабуть я тут старожил. Люблю стабільність та свою роботу. Колектив норм, є окремі постаті що бісять, але це особисте. Зарплата капає, робота є - це супер в наш час.
Практично немає, робочі моменти
2023-09-20 12:09 О***а, г. Киев
Працювала тут до війни. Знайшла цю вакансію завдяки подрузі, яка теж тут працювала. Нічого поганого сказати не можу, все було нормально. Звісно, як на будь якій роботі, були якісь моменти, що може й не так треба було поступати, але все вирішувалось. Зарплату платили, премії навіть були, соцпакет.
Порівняно невеликі зарплати як для Київа