Другие названия: ТзОВ Компанiя Вiктар

Телефоны: +38 (032) 2981528

Отзывы о компании     Вiктар Всего отзывов: 15

Фильтр по региону: Все Киев Ивано-Франковск Львов

2016-07-13 13:07 Taras, г. Львов
Автобус компанії доставляє працівників на завод і назад на пункт збору (гот. "Сихів"). Безкоштовне харчування працівників в їдальні на території заводу.
Сказати, що директор підприємства "важка людина" - це нічого не сказати. ***** В****р І******ч - [censored by admin 2018-04-04, ПП 3.3], неефективний менеджер, який ВСІ справи…>>
2015-11-16 17:25 Христина, г. Львов
Прочитала попередні відгуки, з більшістю не згідна! 1. умови роботи хороші! Розвозка кожного ранку і ввечері. На виробництві, складі , у водіїв і механіків обід вчасно, гарні просторі приміщення, апаратура трішки старенька, але в нормальному, робочому стані. Що до офісу, своя кухня зі всіма зручностями, тобто можна готувати обід на роботі, щоб не носити з дому контейнери, баночки і т.д. і т.п. Офіси самі по собі комфртні. Гарні краєвиди та свіже повітря також дають своє. 2. Щодо директора,…>>
Віддаленість від Львова. Інколи директор сам не знає чого хоче, а ще вважає, що вся робота отак раз два і зроблено.
2015-03-10 15:09 Ігор, г. Львов
Працювати не те що можна, а просто необхідно! ! ! Тих хто шукає роботу тут не чекають, а от тих хто хоче працювати чекають з радістю. І не для того щоб не заплатити зарплату, а для того щоб дати можливість особі розвиватись професійно, принести собі та компанії хороший фінансовий результат. За останній рік текучість кадрів зменшилась суттєво. Невже нічого не говорить той факт, що є люди які тут працюють більше 1, 5 року, і більше того нормально заробляють. У кожнній компанії є свої недоліки,…>>
віддаленість від Львова
2015-02-05 19:05 Аноним, г. Киев
фірма г-но 1000 грн в місяць і то невчасно
всі
2013-11-30 02:44 Аноним, г. Львов
Хорошая фирма, не слушайте идиотов которые пишут маразм! ! ! ! Работал 2года на заводе, только хорошое могу сказать о Шкиле. Идите работать, зарплату платят вовремя..
У директора сложный характер...
2013-09-18 19:27 Б****н ********, г. Львов
Мені дуже все сподобалося, стянув каси 15 тисяч ше трохи зарплати і то все за 3 місяці, дав розписку на 3 і то ніхто незвонить))Всі йдіть треба зарити фірму! !
Важко, слухати ту хвору людину, таке враження шо там всі криті і його бояться, небійтесь лізте в касу, тій фірмі скоро дупа, купа нелегалу чорні накладні користайте тим і будуть вам гроші, небійтесь [censored by admin 2018-04-04, ПП 3.3]
2012-07-08 16:47 Аноним, г. Ивано-Франковск
Характеризовать собственника (он же директор) можно по-разному. От крепкого хозяйственника (построил завод) до полного [censored by admin 2018-04-04, ПП 3.3] и жлоба (оплата труда).
Однозначно можно охарактеризовать его как неадекватного человека и управленца не держащего слово. В этом он может дать фору десяткам, а то и сотням руководителей. Чего только стоит его фраза : "Не надо меня учить-я был лучшим директором в Советском Союзе". Это жесть. Никому не желаю попасть под управление этого горе-рулевого. [censored by admin 2018-04-04, ПП 3.3]
2012-06-27 20:18 дядя Серожа))), г. Львов
ktobu chego negovoril, no rabota SYPER, i shef otvetstvennuy..... za 2 goda rabotu y menya tolko horoshue vospominanie..,
nyzno vugnat nahren vsyakih bezrykih robotnikov, kotorue vmesto togo chtobu rabotat sedyat na etom sayte i zanemaytsa eryndoy. narod pryachtes дядя Серожа))) vozvrashaetsa
2012-06-10 19:42 Аноним, г. Львов
Віктор Іванович - "добрий дядя"який хоче шоб його оточували сильні люди з якими він поверне собі колишні часи -всі торгові, супервайзери, керівники на службових машинах! ! ! , своя безплатна столова для працівників для дистрибюторів службові машини ітд..... готовий платити гроші тільки покажіть результат.
Підбирає людей по словах а не по ділу за шо платиться , нетерплячий внаслідок міняє стратегію і затрачає час і гроші. Взривається моментально якшо тільки шось не так як він каже (право директора). Лінтяям не місце
2011-12-20 18:02 Аноним, г. Киев
Подленький собственник, который играет доброго дядю и рассказывает, что работать у него достойны лучшие из лучших. Игра-это прикрытие собственной неадекватности. Далеко не "+", но не хочется оставлять пустое поле.
Ш***ь (собственник)-пример [censored by admin 2018-04-04, ПП 3.3]. Когда с ним общаешься первый раз, то ещё как-то прячется за ширмой нормального делового человека. В дальнейшем сталкиваешься с тем, что постоянно наводит на мысль о наличии у него [censored by admin 2018-04-04, ПП 3.3]. Паранойя-самое развитое качество Ш***я.…>>