Отзыв о компании ВIктар
Другие названия: ТзОВ Компанiя Вiктар
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Продукты питания и напитки

Регионы работы: Киев, Ивано-Франковск, Львов
Телефоны: +38 (032) 2981528

Никнейм: Христина (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2015
Дата увольнения: 2015

Прочитала попередні відгуки, з більшістю не згідна! 1. умови роботи хороші! Розвозка кожного ранку і ввечері. На виробництві, складі , у водіїв і механіків обід вчасно, гарні просторі приміщення, апаратура трішки старенька, але в нормальному, робочому стані. Що до офісу, своя кухня зі всіма зручностями, тобто можна готувати обід на роботі, щоб не носити з дому контейнери, баночки і т.д. і т.п. Офіси самі по собі комфртні. Гарні краєвиди та свіже повітря також дають своє. 2. Щодо директора, я можу сказати багато, оскільки часто безпосередньо з ним спілкувалася, як людина дуже розумний, я його страшенно поважаю. Характер специфічний, тут не поспориш, але його можна зрозуміти, він ж не тільки директор, але й власник по сумісництву, це все його рідне тому й переживає. Поставте себе на його місце, коли ви все своє життя і сили поклали на те, щоб збудувати цей завод і дивитись як він занепадає це дуже важко! Тому Віктор Іванович, як може впливає на те, щоб люди працювали! А щодо криків, вони завжди потемі...ну це виробництво зовсім інший контингент людей, і вже по аналогії попадається всім. Хоча я вам скажу, що не так вже і часто Шкіль кричить, з торговим відділом він майже не спілкується, впринципі як і з рядовими бухгалтерами. Поважає Віктор Іванович відвертих, працелюбних, роботящих, розумних і креативних працівників 3.ЗП завжди вчасна і як для міста Львова я рахую, що достойна. ТП по області компенсація палива, по Львову компенсація проїзду постіно, а токож амортизація.Коли в людини, якесь лихо завжди підтримає фінансово. З відпустками також все в порядку. 4. Колектив позитивний, дружній, можна весело проводити спільний час разом. 5. Перспективи роботи є! Особисто я прийшла студентка без досвіду і будь-якого поняття роботи в цій сфері, всього навчили! Тепер знаю як працює фірма, фактично, від А до Я. За що я дуже вдячна.

Віддаленість від Львова. Інколи директор сам не знає чого хоче, а ще вважає, що вся робота отак раз два і зроблено.

# Степан2017-02-22 15:18:58
сам Шкіль директор це написав, лінгвістика мови видає