Другие названия:: ТРЦ Подоляни

Условия работы
Соц. пакет
Перспективы
Просмотры:  2577
Описание деятельности:  Торгово-розважальний центр, найбільший в західній Україні.

Расскажите своим друзьям:
Отзывы о компании     « Подоляни »Всего отзывов: 2

Фильтр по региону: Все Киев Тернополь

2013-03-26 01:29 Автор: Аноним, г. Киев
Хороший, чистий офіс. Більше нічого хорошого.
Працював там деякий період. Що можу сказати? Директор ТОВ "РЦ Подоляни" Касіян Л. сама остання ПАДАЛЬ, яку я коли-небудь бачив. Корона у неї виросла, вважають себе разом з Лешьою Осипівною самими розумними надлюдьми, ставлення до людини просто як до скотини, можуть в будь-який час заставити написати заяву на звільнення без причини, просто якщо ти не сподобався як людина на тебе будуть психологічно тиснути з тією метою, щоб ти написав…>>
2009-04-22 16:31 Автор: Аноним, г. Тернополь
В загальному фірма просто супер.
Побачив оголошення в газеті, подзвонив: -- якщо згідні пройти стажування то можете приходити. Прийшов, обіцяне 1- тижневе стажування розтягнулось на 2, після успішного написання заліку сказали що на даний момент їм техніка не потрібно. Потім дзвонив начальний, пропонував тимчасово монтувати сигналізацію. За 2-3 місяці знову появилось таке саме оголошення. Таким чесним і неприємним способом формується кадровий запас.
Реклама