Отзыв о компании «Подоляни»
Добавлен: 16:31 22.04.2009
Другие названия: ТРЦ Подоляни
Сайт:
Страна: Украина
Регионы работы:: Киев, Тернополь
Телефоны: 8 (0352) 47-78-18
Рейтинг компании:

Всего отзывов: 2
Описание деятельности:  Торгово-розважальний центр, найбільший в західній Україні.

Автор: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Июль 2008
Количество просмотров: 884
Полезность отзыва: 1 - 1 = 0
Всего комментариев: 2
Положительные стороны

В загальному фірма просто супер.

Отрицательные стороны

Побачив оголошення в газеті, подзвонив:
-- якщо згідні пройти стажування то можете приходити.
Прийшов, обіцяне 1- тижневе стажування розтягнулось на 2, після успішного написання заліку сказали що на даний момент їм техніка не потрібно. Потім дзвонив начальний, пропонував тимчасово монтувати сигналізацію. За 2-3 місяці знову появилось таке саме оголошення.
Таким чесним і неприємним способом формується кадровий запас.

Расскажите своим друзьям:

Комментарии к отзыву

Вы считаете, данный отзыв полезным и правдивым ?

# знайомий2016-05-01 14:22:35
Толік ще щасливий що вчасно зрозумів с ким працював і тепер небуде мати проблем з таким бухгалтерами великими спеціалістами Касіянів, Боднарів. Вони самі нічого невміють, перевірено часом. Корони їм сам Чубак як не здує то вітер поможе. Негарні, непривітні, злопамятні, страшні баби Тернопільського району
# Толік2013-03-26 01:15:31
Працював там деякий період. Що можу сказати? Директор ТОВ "РЦ Подоляни" Касіян Л. сама остання ПАДАЛЬ, яку я коли-небудь бачив. Корона у неї виросла, вважають себе разом з Лешьою Осипівною самими розумними надлюдьми, ставлення до людини просто як до скотини, можуть в будь-який час заставити написати заяву на звільнення без причини, просто якщо ти не сподобався як людина на тебе будуть психологічно тиснути з тією метою, щоб ти написав заяву на звільнення, хоче, щоб їй у ножки кланялися. Одним словом директор Подолян Касіян Л. та головний бухгалтер Боднар Л. просто СВОЛОЧІ. Люди, моя Вам порада - не йдіть туди працювати!
Реклама