Другие названия: ELDORADO, ЕЛЬДОРАДО

Описание деятельности:  Магазины бытовой техники

Отзывы о компании     ЭЛЬДОРАДО Всего отзывов: 10

2013-11-20 21:33 Анонім, г. Луцк
---------
З приходом нового директора магазину Клебана А. почався хаос. Шановне керівництво компанії, а саме С. Семенченко та Д. Гайчук, поясніть будь-ласка, чому директор магазину який відкрито краде товар, та без причинно звільняє працівників ще працює ? Цеж суперечить СРП
2013-08-08 01:54 !!!, г. Луцк
дуже кланий колектив! ! ! !
шановний анонім анонім через ваш відгук С138 все таки працює до 21.00 дякуємо вам "велике"! ! ! ! !
2013-07-24 00:57 Анонім Анонім, г. Луцк
Хороший колектив
Шановні керівники! ! ! Дайте відповідь чому магазин с138 у м. Луцьку має працювати до 21:00. А точніше чому ви заставляєте працювати позанормово? ? ? Невже не вважається порушенням те, що магазин по графіку працює з 9:00 до 20:00, а насправді ВИ ЗАСТАВЛЯЄТЕ ПРАЦЮВАТИ ДО 21:00. І ТАК УЖЕ ВПРОДОВЖ ДВУХ МІСЯЦІВ? ? ? ? ? НЕ БОЇТЕСЬ ЖОДНОЇ ПРОВІРКИ.... ТАК ЗНАЙТЕ-ЯКЩО НЕ ЗМІНИТЕ СВОГО ВІДНОШЕННЯ МИ ЙОГО ЗМІНЕМО ДО ВАС! ! ! Колектив магазину с138.
2013-06-28 00:07 Аноним, г. Луцк
Верніть мать! ! ! ! !
Ірина Володимирівна ми з вами
2013-06-27 23:19 Саша, г. Луцк
Денисюк Ірина
Шановне Вище керівництво Компанії Ельдорадо! Прошу дайте мені відповідь! Навіщо Ви звільнили Директора Магазину Денисюк Ірину. Ця людина повністю присвятила себе роботі! Це людина, на яку всі рівняються, і яку всі люблять. Це керівник - який піклувався не лише про показники, а й про кожного співробітника (незалежно чи це продавець, чи охоронник, чи вантажник, чи прибиральниця). Навіщо мені працювати на компанію, яка звільняє Найкращих своїх працівників?
2013-06-27 22:53 Аноним, г. Луцк
КОЛЕКТИВ - СУПЕР "ДО ВЧЕРАШНЕГО ДНЯ"! ! ! ! ! ! !
Как можно управлять такой большой компанией и быть настолько "неразсудлевым" в принятии таких решений как уволнение директора магазина С 138 в Луцке Денисюк Ирину. Директор - который вытянул магазин "из...", Директор - который держал магазин в 10 лидеров в течении своего руководства, Директор - жил работой И НА РАБОТЕ, Директор - у которого все работники были ее большой семьей, и о них она все знала и всем помагала. ПОСМОТРИТЕ НА КАМЕРЫ ЧТО ВЫ СДЕЛАЛИ С БОЛЬШОЙ И ДРУЖНЕЙ СЕМЬЕЙ - ВЫ ЕЕ РАЗРУШИЛИ!…>>
2013-06-27 22:35 Олег, г. Луцк
Дружний колектив хороша з/п
Сьогодні коли звільнили нашого директора( Денисюк Ірину Володимирівну) нічого нехтілось не працювати не підходити до людей таке враження що звільнили тебе.раніше в нас всі посміхались, а сьогодні ні в кого не було навіть посмішки на обличчі.Ірина Володимирівна для нас не просто директор вона нам була як мама верніть нам маму
2013-06-27 21:53 Макс Садовець, г. Луцк
З мене наш директор ( Денисюк Ірина Володимирівна) зробила справді людину яка може повірити в себе і чогось досягти, вона побачила в мені потенціал який не побачив директор який був до неї. Звільнившись її наш магазин впаде в всіх показниках , морально ми налаштовані негативно оскільки ця людина для нас не просто директор, в першу чергу наша сім'я, друг і просто гарна людина.
Зря ви так, верніть маму в сім'ю.
2013-06-27 21:46 Наташа, г. Луцк
Супер колектив! ! ! ! ! директора поверніть! ! !
Для чого звільняти людей, які варті поваги не тільки від колективу а й від клієнтів! ! ! людину яка віддавалась роботі повністю, не жаліючи себе.людину без якої колектив просто не може повноцінно працювати! Денисюк І.В. Була прекрасним директором і людиною.
2013-06-27 21:39 Віка, г. Луцк
Позитив в тому, що працювати в нашому колективі під керівництвом Ірини Володимирівни одне задоволення! ! ! ! ! ! ! !
Доброго дня! Сьогодні звільнили нашого директора Денисюк Ірину Володимирівну, людину , яка дійсно піклувалась про свій колектив і присвячувала всю себе роботі..завдяки їй наш магазин став кращим місцем роботи для нас.Прикро, що компанія не цінує таких людей і так легко забуває про все те що ми робим для неї(((((((((((повернуть нам Володимирівну! ! ! ! ! ! ! ! !