Другие названия: http://neolit.ua/
Сфера деятельности:  Услуги: Транспорт, доставка, логистика, хранение
Сайт:  neolit.ua
Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Одесса, Харцызск, Харьков, Львов, Запорожье

Описание деятельности:  транспортно-экспедиционная компания

Отзывы о компании     ООО Неолит Всего отзывов: 6

2018-07-24 18:46 Аноним, г. Львов
Гарне місце роботи з приємним колективом, цікавими проектами та гідною зарплатньою. Коли ще тільки проходила співбесіди, то хотіла працювати саме тут. Так воно й вийшло. І я насправді цьому дуже рада.
Як на мене то немає.
2018-06-25 14:52 Аноним, г. Львов
Нормальний колектив, прийнятні умови роботи, зарплату платять вчасно та в повному обсязі.
Якби дійсно було б чимало мінусів, то чи я тут працювала б? :)
2018-06-08 16:34 Г****а, г. Львов
У колективі постійно кипить бурхлива діяльність. Команда згуртована і дружна. Кожен співробітник зацікавлений в тому, щоб робити свою роботу добре і якісно.
Інколи можу затриматись на роботі, буває всяке.
2018-05-14 15:07 Аноним, г. Львов
Чудовий досвід, отримання нових навичок. Дуже подобався сам характер роботи - завжди в тонусі, багато спілкування з людьми. На жаль довелося їхати з України (чоловіку запропонували роботу в іншій країні). Інакше б не пішла.Окремо хочу виділити колектив. Всі як сім'я, завжди підтримають, допоможуть. Директорка Львіської філії найкраща! ! !
Як таких і не було.
2018-05-11 15:13 Аноним, г. Львов
Класна компанія. Офіс хороший, люди нормальні, гроші платять, рости є куди. Хто працює, той їсть.
=)
2018-05-01 13:14 Аноним, г. Львов
Нормальна компанія зі стабільними умовами: зарплату яку обіцяли таку і платять, причом в термін. Умови теж нормальні, місця в офісі багато, що не душно, не затримують до пізна, добиратися зручно. Колектив нормальний і дружний.
Давно не був у відпустці 8)