Отзыв о компании райз
Добавлен: 17:01 13.01.2013
Другие названия: ЗАО"Компания Райз"
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Сельское хозяйство и рыболовство

Регионы работы: Киев, Житомир, Каменец-Подольский

Описание деятельности:  Растениеводство.Продажа семян,средств защиты,с\х техники.

Никнейм: Наталія Р... (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2012
Стартовая зарплата $2000
Текущая зарплата $2000

Компанія дає можливість розвиватись, спробувати себе в нових напрямках, часто доводиться робити те чого ніколи не робила (що не входить в твої обов'язки) Це є, з одного боку, негативним моментом, а з іншого боку - це робить працівників мудрішими, дозволяє виходити за межі комфорту і саме так розвиватись, вчитись новому.

1) ЗП - для мене є одним із найважливіших факторів (так, як я знімаю квартиру і в мене є не погашений кредит) ЇЇ не платять! Вірніше платять але з запізненням в 2-3 місяці. Чим платити за квартиру та кредит в цей період? Незрозуміло…
2) Також я звикла на минулих роботах, що мене поважають та прислухаються до моїх професійних пропозицій, що я, як керівник, і можу приймати рішення та нести за них відповідальність. В цій компанії будь-які ініціативи сприймаються: «Не сунь носа в чужі справи!» При чому таке мені довелось, одного разу, почути навіть від своїх підлеглих… В цій компанії працюють люди, які не знають що таке професійність, відповідальність, які не розуміють що своїми діями вони ведуть компанію до банкрутства. І саме болючіше що ТОР-менеджмент компанії це підтримує, заохочує.
3) І наостанок – в компанії відсутня система преміювання, але добре налагоджена система депреміювання; Робочий день встановлений з 09.00 до 19.00 (що є грубим порушенням трудового законодавства), об’єми робіт настільки великі що часто доводиться сидіти на роботі до 23.00, а потім ще брати звіти до дому, вночі дороблювати. І при цьому, при запізненні на роботу на 5-10 хвилин тебе лякають депріміюванням (вірніше стягненням з ЗП, так як премій в компанії не існує!)
Ці всі фактори є не самими важливими для людей які хочуть працювати та впевнено йдуть до своєї мети. І можливо зараз в мені говорять образи, втома, розчарування в компанії… Але якщо Ви прийняли для себе рішення працювати в РАЙЗі прошу – ще раз добре все зважте!

# Мила2013-08-08 17:47:54
Дааа.............