Отзыв о компании ООО"концерн апф"
Добавлен: 01:20 28.12.2012
Сфера деятельности:  Торговля: Лекарства

Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Тернополь, Хмельницкий

Описание деятельности:  Продвижение медикаментов на рынке Украины,маркетинговая компания.

Никнейм: Андрій (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2012
Дата увольнения: 2012

Не вірте запису від Андрій м.Хмельницький. Це я Андрій, Який працював в цій компанії дуже довгий час. А попередній запис мабуть залишив хтось із офісних працівників компанії.
Насправді все от як там.
Я працював в компанії дуже довгий час. Завжди був в лідерах. Все було чудово в компанії до того часу, поки я за їх зобов»язання, закладав за них, свої власні кошти. Повірте що це були огромні суми. Але настав час коли я це перестав робити і от з цього моменту все пішли в тартарари. Компанія більше не може і не буде покривати своїх зобов»язань перед клієнтами. Згвалтували всю зовнішню службу відкрити ФОП. На рахунок звітності, так це чиста правда – безліч, безглуздих звітів. В офісі, в переважній більшості, працюют непрофесіонали і блатні, які якимось чином начали зомбувати директора , в наслідок чого він почав приймати не вірні рішення. Правди ніколи добитися від них не можливо. Постійна лопша на вуха зовнішньої служби та клієнтів. А хід з прийнятям на розкрутку косметики – це взагалі був шок для 100% працівників. Уявіть заборгованість перед клієнтами пропонують погашати косметикою, яка стоїть мертвим грузом і нікому не потрібна. Цю риторику можна продовжувати до безкінечності.
Шановні колеги, не варто вестися на обіцянки цієї компанії. А в решті, у кожного є своя голова на плечах. Будьте розсудливі у своїх рішеннях.

# Андрій2013-07-20 17:32:26
Цитата - Та Ви почуєте: цінністю компанії є - гнучкість, а саме - вміння підлаштуватися під умови ринку, й Вам прийдется проявляти гнучкість.
Здається мені що саме керівництво компанії та "особливо" відданні працівники не усвідомлюють реалії ринку і відмовляються проявляти гнучкість. А на томість видумують маразматичні схеми порятунку тонучого корабля.
Цитата - В даному випадку людина не була гнучкою й не хотіла розвиватися, а лише використовувала одну єдину просту схему роботи в регіоні, шантажуючи офіс.
Керівництво і ті самі відданні працівники всіми своїми діями ставлять представників в "гнусне" положення, обіцяючи лікарям золоті гори а потому тупо їх кидає. Прикриваючись тими самими маразматичними схемами.
Ну і на сам кінець. Писати відзив від імя іншої людини - ось це справжнє обличчя цієї компанії. Ось так буває Анна.
# Анна Бойко, менеджер по персоналу2013-01-30 23:56:50
Шановні читачі, коли приймаємо на роботу людину, ми обіцяємо працювати згідно трудового законодавства України, вчасно платити заробітну плату, премії та бонуси, робити ті компенсації, про які домовляємося. Ви не почуєте обіцянку - ви будете працювати тільки за такою схемою-формою весь час, тільки така тактика буде. Та Ви почуєте: цінністю компанії є - гнучкість, а саме - вміння підлаштуватися під умови ринку, й Вам прийдется проявляти гнучкість.
Ось так буває.