Отзыв о компании ООО МАРКИНФОРМ
Добавлен: 15:51 18.12.2012
Другие названия: Markinform
Сайт:  markinform.com.ua

Описание деятельности:  предоставляет другим компаниям услуги мерчандайзинга

Никнейм: Віка Волошина (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Август 2012
Полезность отзыва: 1 - 1 = 0

Відалена робота з вільним графіком це хороший варіант праці для студента, тимбільше що графік ви самі собі регулюєте. Я також працювала мерчендайзером потім мене підвищили, я вдячна директору за мою посаду.

В кожній компанії, де б ви непрацювали є свої мінуси, в кожній компанії є штрафи. Коли ви влаштовуєтесь на роботу вам потрібно уважно слухати обовязки і тоді у вас все получиться і буде у вас гідна зарплата.
На вашу думку який повинен бути директор?
Невже на кожній роботі де ви працювали з вами директор сюсюкався? Коли ви відкриє свою особисту фірму, і буде мати 50 працівників ,тільки тоді ви маєте право щось писати про директора як він поводиться з підлеглими.

# віка2013-01-08 23:49:30
Турчин вже 6 місяців непрацює, я його навіт незнаю