Отзыв о компании ООО МАРКИНФОРМ
Добавлен: 04:15 20.08.2012
Другие названия: Markinform
Сайт:  markinform.com.ua

Описание деятельности:  предоставляет другим компаниям услуги мерчандайзинга

Никнейм: Сергій (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Декабрь 2012

Чому ви ображаєтесь на те що у вас невиходить. Якщо ви бездарні так непотрібно звинувачувати всіх у цьому.У компанії всі фінансові витрати контролюються і тому можна пояснити чому у вас така мала З.П. якщо розумно і правильно працювати то будете звісно получати більше.Я багато випадків знаю, коли людина подає на огляд мені роботу яка підлягає переробці, звісно що будуть витрати на проїзд. Тому потрібно уважно читати вимоги і відноситись до неї відповідально, і тільки тоді будете бачити результат на вашому фінансовому рахунку і в авторитеті компанії. Якщо добре працювати то можливий карєрний ріст. А тепер прочитайте ті негативні відповіді і ви побачите що вони самі в цьому винуваті.В компанії є люди які працюють з самого початку життя компанії і нежаліються.А ті що кричать і обзиваються на сайтах, попрацювали менше місяця і ще чогось хочуть. Та вони просто жалюгідні "мамині синочки" які звикли добиватися простим шляхом. мені цікаво яку ще брехню вигадають ...

-----

# ты лох2013-04-20 17:21:29
Если ты жопу Артемке лижешь, то там тебе и место - в жопе и естественно тебе за это платят!
# Мерчик класса GOLD2013-01-23 03:10:17
"В компанії є люди які працюють з самого початку життя компанії і нежаліються"
гыыыы))) Конечно есть, даже не поспоришь)) Это Артём Масловатый. Он и работает с самого начала, и не жалуется. Чего б ему ещё жаловаться, спрашивается.
# Мерчик класса GOLD2012-11-27 19:57:12
Цитата: "В компанії є лохі які працюють з самого початку життя компанії і нежаліються. А ті що кричать і обзиваються на сайтах, попрацювали менше місяця і ще чогось хочуть. Та вони просто мають самоповагу!"
P.S. Согласен.
# гость2012-11-27 15:34:43
бред!
# александр2012-11-14 01:21:42
50 гр. в неделю ты считаешь это нормальная з.п???????а штрафов на 95 гр это нормально?
# VIP2012-10-17 20:11:41
А чому працючи по тійже сфері В іншій компанії Я заробляю 3 рази більше, і проїзд оплачується!!!!!!!!!! Сворюйте умови!!
Да і лишнього не пиздіть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!