Отзыв о компании SAVSERVICE
Добавлен: 00:08 04.08.2012
Другие названия: SAVSERVICE, САВСЕРВИС КАРПАТЫ, САВСЕРВИС СТОЛИЦА, САВСЕРВИС СХИД
Сайт:  savservice.com
Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Винница, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Луганск, Луцк, Львов, Одесса, Ровно, Тернополь, Ужгород, Хмельницкий, Черновцы, Ялта, Николаев

Описание деятельности:  Непродовольственная дистрибуция. Дистрибуция продукции P&G

Никнейм: dyadko_yar (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2012

Вічлива розмова по телефону, та обіцянки в рожевих тонах: зарплатня для продавця-консультанта 2500 грн; повний соціальний пакет та оплачувана відпустка.

Запросили на співбесіду. Після того як заповнив і віддав анкету, склонный к полноте молодой человек, який сидить за 2-им столом з права сказав що вакансія консультанта закрита (цікаво чому про це не сказали по телефону) і запропонував роботу вантажником порошків та миючих засобів на зарплату 500 грн. потім влаштував мені тест на табличку множення, а під кінець своїх розваг сказали зобразити спартанця який веде своє військо на війну. Таких людей, позволяющих эксплуатировать себя, як менеджери савсервусу ше треба по шукати. Мені аж страшно уявити яке там керівництво. Таким менеджерам ничего хорошего пожелать не могу. А обіцянки про зарплату 2500 грн, соц. пакет та оплачувану відпустку, які обіцяли по телефону виявились звичайнісінькою лапшою, яку наші політики привикли нам вішати перед виборами.

# 999092013-03-05 14:53:41
Фингя!
# 8902012-11-21 12:41:56
ввв
# 2452012-10-31 11:59:03
в смысле своими опровержениями.
# 2452012-10-31 11:57:29
И это есть правда, а жополизы поддерживают, как всегда.
# Наталя2012-10-09 14:21:39
У Вашому коментарі безліч граматичних помилок! Хоча, на мою думку, поведінка менеджера дійсно не відповідає належному професійному рівню.
# Аноним2012-08-06 18:33:29
Дивний відгук!