Отзыв о компании ООО МАРКИНФОРМ
Добавлен: 02:11 25.07.2012
Другие названия: Markinform
Сайт:  markinform.com.ua

Описание деятельности:  предоставляет другим компаниям услуги мерчандайзинга

Никнейм: Сергій (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Декабрь 2011

Прочитавши коментарій від Ільї, я зрозумів лише одне-він нічого нерозуміє про діяльність мерчендайзінга і тим паче про діяльність компанії, просто якийсь набір слів, який може сказати будь-яка неосвідчена людина. Він пише що якщо часто міняються люди, то це неправильно. Успіх діяльності компанії залежить від результатів і статистики тих самих мерчендайзерів, мененджерів, супервайзерів. Компанії потрібна сильна команда, а не "щурів" які від будь-якого зауваження біжуть і жаліються мамі або пишуть тіж самі смішні і нічим неоправдані коментарії. Щоб навести такі факти, потрібно попрацювати досить довго,а та людина що пише вона всього декілька днів, а наш штат давно вже не мінявся, що пояснює злагоджену систему. Я працюю мененджером і знаю всі зміни в компанії, і з наю те, що люди обіжені за те що їх звільнили за некоректну роботу - роблять такі пакості. Ось тільки ці коментарії аж ніяк не відібються на компанії, і ніхто незакриє її, тому що немає причин. він пише що заплатить будь-які гроші щоб закрить компанію...питаня-тоді для чого йому робота і де він візьме ці гроші, якщо він непрацює(хіба що у мами). оце дуже смішно і підозріло. Хто буде слухати такий маразм, той сам таким стане і непотрібно навіювати людям свої погляди і інтереси.

якщо у вас є бажання працювати і заробляти гроші, то неслухайте ці гнилі пропаганди, які доречі непідтверджені ніякими фактами, а вибирайте лише на ваш розсуд

# Мерчик класса GOLD 2013-01-25 04:26:49
1) "Він пише що якщо часто міняються люди, то це неправильно" - Естественно! За хорошую работу, в хорошей компании держатся зубами до последнего.
2) "а наш штат давно вже не мінявся, що пояснює злагоджену систему" - Может быть, ваш офисный штат и не менялся. А среди мерчей\суперов - текучка. Даже когда я только "устраивался" в шараш-монтаж, в первый день мне позвонила одна девочка, которая сказала перезвонить завтра и я перезвонил уже другой, которой НЕОЖИДАННО :) передали этот регион, супервайзером у меня была уже третья. И это за 3 дня. Отвечаю за каждое слово.
3) "питаня-тоді для чого йому робота і де він візьме ці гроші, якщо він непрацює" - не работает он у вас. Но это не значит, что он нигде не работает. Зачем ему работа? Для денег, прикинь) Логики ноль целых ноль десятых.
# Мерчик класса GOLD2013-01-06 01:48:46
Удалось по IP вычислить имя\фамилию бывшего работника? Но эта информация даже ещё проверяется?? Ух ты ёлки-палки, у вас там что, СБУ? А если точно вычислите, тогда что? Будете иголками протыкать куклы вуду? Это настолько важно для такой солидной мегакорпорации? То есть, с одной стороны, это "цыганский валенок", а с другой - это вас задевает... Нестыковочка. Либо вы действительно уверены в своей правоте, тогда вы стабильны и спокойны. Даже в интернете. Даже с анонимами. Либо у вас шаткое состояние. За вас должна говорить и придавать вам уверенность ваша реальная деловая репутация. Видимо у вас её нет.
# Коля2012-07-26 11:29:30
Сегій Витправі, і це однозначно так, Илья Це мабудь Маленюк Дмитро як мені вдалося вияснити! Ця інформація ще провіряється. А якщо це він то це тей неум який працював супервайзером як мені повідомили! Циганский Валенок а не супервайзер!