Отзыв о компании ООО МАРКИНФОРМ
Добавлен: 16:52 08.06.2012
Другие названия: Markinform
Сайт:  markinform.com.ua

Описание деятельности:  предоставляет другим компаниям услуги мерчандайзинга

Никнейм: менеджер по клиентам (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Январь 2011

ребята будьте осторожнее работая в маркинформ! там все документы поддельные а начальник ребенок еще!

прийдите туда сами и вы убидитесь что с документами не ладно и сразу бегите отуда чтоб у вас небыло потом проблем с милицией!

# Мерчик класса GOLD 2013-01-25 03:26:59
Сергій, а оце: "тому краще заковтни свій язик і невилазь з своєї нірки, а мовчки попискуй." ти теж брав у лапки? Та й взагалі. У лапках, не у лапках - не важливо! Якщо керівництво пише своїм підлеглим "це саме ти "пирожок" яким затикають всі "зади"... Яким би чином оце втлумачити в твою макітру, що їснуєть деякі норми поведінки керівництва (дійсного керівництва, а не випадкових людей)? І що поважаюча себе компанія ніколи не буде використовувати такі слова, як "зади", "попискуй" та інші. Поважні компанії на будь-яку критику, хай навіть від анонімів, хай навіть вони здогадуються хто пише, відповідають щось на зразок: "Дякуємо за зауваження, зробимо висновки". Та для цього як раз і потрібно бути сильним і розумним. А то полюбляєш писати про "міцну стабільну команду із сильних людей", а насправді... Хоча я переконаний, що тобі це не зрозуміти. Ще раз і ще раз роблю висновок, що "Маркінформ" і його керівництво - це щось абсурдне. Йолоп на йолопі та йолопом поганяє.
# Мерчик класса GOLD2012-11-30 03:26:25
Прочитал все комментарии "менеджеров". Ну какие же вы безграмотные! Абсолютно. Что украинский язык, что русский - как Зимба из "Настоящмх Монстров" по ICTV. Только он хоть смешной) Рыба гниёт с головы. Голова гниёт с грамматики. Всё начинается с мелочей.
# Сергій-мененджер2012-06-15 05:01:43
Аліна-якщо ви уважно прочитаєте попередні вислови, то ви побачите, що я лише повторював їхні слова і позначав це у "лапки". Немаю ніякого бажання всловлювати такі образливі слова. Їхня старання провокувати аж ніяк не впливають на мою роботу і життя компанії. Критика взагалі не дуже приємна, якщо ви повелися на ці слова, то можливо ви зробили правильний вибір що непрацюєте з нами, нашій команді потрібні сильні люди з стійкою мораллю і волею, які не будуть піддаватися цим безглуздим провокаціям.
# алина шатко2012-06-14 18:04:43
у меня нет слов, ладно игорь, но вы сергей! вы как никак менеджер по отчетам! вам не стыдно не уметь держать себя в руках и свою ругань отвечая на критику тех людей которые вас на это специально и провоцируют?! после всего прочтеного у меня мурашки по коже пробежали от той мысли что я могла бы работать на вашу компанию!!!
# Ігор2012-06-14 00:09:24
Сьогодні доречі працював нга Інженерній М.Видубичі, вирішив сходити в центральний офіс ФУДМАРКЕТА! Показав Павлюку Олексію баєр відділу бакалея, Він підтвердил легітивність документу! МЕні тільки соромно ,що я повівся на ваші наклики! Ідіотіна!!!!
# Сергій-мененджер2012-06-13 05:00:30
Твій комент це ще один факт підтвердження про твій розумовий розвиток і інтелект...тобто про його відсутність. Твої образливі слова аж ніяк не відзначаються на компанії, це саме ти"пирожок" яким затикають всі "зади",..тому краще заковтни свій язик і невилазь з своєї нірки, а мовчки попискуй. Тобі нічого робити серед людей які хочуть працювати. Бо той хто хоче заробляти гроші, небуде куплятися на твою "типу правду" ...ти живеш в ілюзіїї......
# антон маслач2012-06-13 00:18:46
ага, а про бумаги не слово, только пиздишь про то как тебе приятно вылизывать зад своему артремочке (как это мило) а людям скажу так пойдите в центральный офис сетей покажите им этот мусор что артем называет документами и спросите у них настоящии ли они, и вы давольно таки удивитесь ответом)) а в магазинах их принимают потомучт о им пофиг у них нет юридического образование чтобы понять что документ поделка, потому сереженька возьми с поли пирожок и закрой ебальник попкой своего любимого маслача)
# Сергій- мененджер2012-06-12 05:09:21
Той хто написав що документи підроблені сам їх і робив, ось чому ви більше в нас непрацюєте, та ви просто неосвідчена людина. Артем створив компанію, набрав людей, міцну команду і розширує свої можливості. А на що здатен "ти", сидіти і плюватися такими образливими словечками, бо нінащо нездатен....я втомився це повторювати, на безнадійних людей мені даремно тратити час
# Все бумаги потдельные!!!2012-06-11 00:08:04
Проблем нету потомучто в магазинах очень часто на все ето смотреть но если отнести центральные офисы ети разрешения на фото вам ответят как и мне сказали что ето липа)))
# Ігор 2012-06-09 20:56:11
В мене докумекнтацію приймають і в Мега Маркетах і в Фуошетах і в інших магазинах, і з цим проблем не було! Ви вже не знаете що наговарювати, настільки все плачевно мабудь у ВаС! В нас є поповнення! Но з ними все гаразд проблем не має!