Отзыв о компании FOOD PLANT
Сайт:  foodplant.com.ua
Эл. почта: info@foodplant.com.ua
Телефоны: 8-044-531-96-47

Описание деятельности:  Продажа пищевого оборудования

Никнейм: Аноним (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2011

Плюсів роботи в ТОВ "Фуд Плант" багато, не даремно тут працює багато "старожилів". Справа в тому, що не всі готові до справжньої роботи, а приходять в стелю плювати і очима кліпати, от у них і залишається осад і незадоволення. Якщо я готова до тих навантажень, які на мене покладаються, то і невдоволення ні з чийого боку нема.
Взагалі не розумію, навіщо писати стільки гидоти, якщо вона ні чим не підтверджена, так само можна написати про будь-яку крутецьку організацію і нехай люди читають і вірять!

Мінуси в кожній організації є, головне - як до них ставитись. Так, роботи багато, але ж і оплата відповідна. Керівник суворий, але ж якби він таким не був, то і фірма на плаву довго не протрималася б.

# Супер.2012-06-15 02:28:23
Отлично, коментарии правда! суворову в больницу надо, там где козлов лечат!
# Бывший2012-06-01 14:44:55
Как относиться к тому что сначала тебе рассказывают наедине, что ты супер-специалист, а потом при всех орут матом? Как относиться к тому что тебя штрафуют на 35 копеек, которые ты должен сдать срочно в кассу, потому что ты, типа звонил по личной необходимости с корпоративной мобилы? Как относиться к тому, что с тебя требуют донос на человека, с которым ты сидишь в одной комнате? Как относиться к тому что на тебя давит шеф, чтобы ты выбрал одно из двух: или ты виноват и с тебя снимается часть зп, или виноват твой коллега? Как вообще относиться к тому что работать не дает сам шеф?
# Всезнайко2012-05-31 22:34:41
Ага, значит Наталье Васильевне уже не выплачивают зп, пока она положительный отзыв не напишет? Хм... Оригинально :)
# !!!!!!!!!!!!!!!!2012-05-31 17:16:49
Даний відгук взгалі-то написаний юристом Наталіє Василівною,яка на даний час обіймає посаду менеджера по персоналу. Ми Вам співчуваємо,Наталіє Василівно, розуміємо що не із своєї доброї волі ви таке друкуєте. Ви більше за інших знаєте про підлісь Суворова, також змушені виконувати його підлі наміри по відношенню до працівників які звільняються. Шукали б ви собі вже нове місце роботи та не набирали в свій адрес тих негативних побажань,які летять в сторону Суворова. А то ще й вас життя накаже, тоді не нарікайте.
# ха-ха-ха))2012-05-31 01:57:18
Дитинко, дядя Олежка наказав написати позитивний відгук? Може і 50 гривень пообіцяв??? Надійся, чекай і літай у хмарах......дурне теля. Інночка, а може ще й на стовбах біля оголошень понаклеюєш позитивні відгуки, щоб знайти нових "старожилів для ФудАда" ? Мабуть, дійсно кепські справи у шефа..... і все зло, яке він заподіяв людям, йому повертається стократно!!!!
# !!!!!!!!!!!!!!!2012-05-30 18:02:48
І ніхто не каже що роботи багато. Люди можуть і будуть працювати багато,якщо буде відповідна оплата та просто звичайне відношення "керівник-підлеглий". Це не означає що вся хочуть працювати 2 години на добу, курити 2 рази на годину, тричі обідати та тікати з роботина 3 години раніше. Люди хочуть робити ту саму роботу, навіть на ті самі гроші з задоволенням, але щоб не було цих параноїдальних вибкриків Суворова, з його тотальним відстеженням, заглядуванням вибачте,майже в труси, виконанням його нереально дебільних завдань,які не потрібні ні йому ні персоналу. НЕхай хоча би на місяць він не з"являтиметься на фірмі, відключить всі свої відео та прослуховуючі прилади, перестане читати електронну переписку) а залишить свою дружину Оксану за керівника. І по результатам в кінці я вважаю він не побачить що без нього робота розпалась. Люди будуть працювати і навіть будуть з задоволенням ходити на роботу. До речі,хочу попередити, якщо ви на робочому компьютері користувались своєю власною почтовою скринькою, то пароль від неї уже є Суворова і він залюбки разом з вами перевіряє вашу почту.
# !!!!!!!!!!!!!!!!2012-05-30 17:51:39
Нічим не підтверждена? Ти що? З глузду з"їхала? Дорогенька,тебе не просто так взяли на цю посаду. Ти пройшла співбесіду тільки тому що твої мізкові здібності на дуже низькому рівні. Розумні люди туди самі давно вже не йдуть. Можливо ти тоді розповіси чому в сейфі у головного бухгалтера до цих пір знаходяться більше 2-х десятків трудових книжок колишніх працівників? Чому люди які заздалегідь попереджаючи це "гімно" про звільнення,залишаються без заробітної плати? Чому під час роботи в задушливому приміщенні без денного світла та свіжого повітря ти маєш право тільки на 10-15 хвилин обіду нашвидку і не дай бог зібратись в кухні більше 3-х чоловік відразу? Чому там стоїть прослуховуючий прилад? Це не паранойя? Чи скажеш такого нема? На жаль не можу тобі дати по губам за брехню. У "гімна" нема нічого людського, це хвора людина. А ти просто дурепа. Скільки хороших відзивів він тобі поставив за обовязок писати тут на місяць? 3-5? Зрозуміло,що тобі це потрібно робити,тому що за невиконання тебе чекає штраф. Розкажи як він уміє звільняти людей через смс чи повідомлення по електронці, без попередження та пояснення. Розкажи як може звільнити людину,що відпрацювала місяць перед звільненням і залишилась взагалі без заробітної плати, не дивлячись на те,що ця людина в той самий час рятувала хвору хвору онкологією матір. Як вираховує з з/п подвійний тариф за лікарняний?
# Все знаю...2012-05-30 13:07:23
Ой, жалко мне тебя, челевечек, я тоже, когда туда пришла работать, думала, нет, я не такая, как все, выдержу, и не один месяй там просидела, но заработала только нервный срыв и кучу болячек, это же ожидает и тебя, если по-быстрому не свалишь...И еще совет тебе, котрый уже впрочем ниже писался: не отдавай Суворову в руки трудовую и увольняйся только тогда, когда зарплату за месяц в руках держать будешь в конвертике, а до зарплаты никому даже не вздумай заикнуться, что уйти хочешь, а то там крысы моментально про это доложат и вылетешь ты без денежек и с нервным срывом... Вот тебе советы, а ты сама решай, умная ты или нет... Удачи тебе на новом месте работы... (Последнее, это шутка конечно, удача обходит эту фириочку стороной...)!!!!!!!!
# Я:):)2012-05-30 01:22:46
Ой, заказушечка!!! Милая девушка, а как Вы запоете, когда не оправдаете надежд Всемогущего? А это будет очень скоро! Вам кажется что Вы особенная и с Вами не случится того что пишут в отзывах? Я Вам искренне желаю чтобы это оказалось правдой!!! Главное, держите свою трудовую в своей сумочке... ну так, на всякий случай ;)
# Сотрудник2012-05-29 23:39:53
Прошу прощения за допущенные мной орфографические ошибки. Просто быстро печатался комментарий и не был проверен на наличие ошибок. А то сейчас автор начнёт здесь нагнетать обстановку под предлогом моей якобы полной "неграмотности".
# Сотрудник2012-05-29 23:19:16
Кстати, многоуважаемая наша коллЭга, ты на этом месте проработаешь иаксимум полгода. Это потолок для тебя... Умом и сообразительностью ты не отличаешься. Уйдёшь как и все, без заработной платы за последний месяц ))))) а потом самам же здесь и будешь писать всякие гадости.
# Сотрудник2012-05-29 23:17:13
О данном отзыве выкладываю правду. Этот отзыв написан новым менеджером по персоналу, по указанию Суворова. )))))))) Простите,выдаю секрет, но у сен уши тонкие, лично было мной услышано данное указание. Олег Николаевич, просим вас, не позорьтесь лишний раз. А если вам обидно читать данные отзывы, то не пытайтесь исправить ситуацию подобными бредовыми опусами, а лучше посетите хорошего специалиста и полечите свою действительно существующую проблему в психике. Даже невооруженным взглядом видно что диагноз у вас существует.
А тебе,новая наша несравненная "коллЭга" наверное надо было перечислить и "старожилов". Ими являются всего лишь три человека - Полченко, Коротоун,Сагун-ведущие менеджеры. Всё.... на этом перечень и обрывается.. Нечем крыть???? А посчитали текучесть кадров хоты бы за последний год????? Нет???? Так мы коллективчиком тут как-нибудь выделим полчасика времени, посидим вспомним всех и посчитаем. Ждите наш результат, мы обязательно его выложим . Распечатайте свой отзыв и сходите с ним в туалет. Всего хорошего