Отзыв о компании Интернет портал Укрбизнес
Эл. почта: dir@ukrbiznes.com
Регионы работы: Киев, Луцк, Харьков
Телефоны: (0332) 77-29-30

Описание деятельности:  интернет - портал

Никнейм: Олексійович (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Август 2011
Дата увольнения: Февраль 2012

температура в приміщенні в межах норми, що задовільняє більшість працівників. туалет теж функціонує, як правило, надійно, хоч інколи нема води, що створює певний дискомфорт. світло рідко вимикають. компютери стоять і працюють з 21 століття. є можливість попрацювати під керівництвом самого Діра і пізнати його сутність, осягнути глибину думок одного з китів реклами. Вагомим позитивом є те, що працівники не отримують зарплату вчасно. Це розвиває у них унікальну здатність до боротьби за виживання та економії.

незрабне, нервове і самозакохане пихате керівництво, яке саме не знає чого хоче в цьому житті. сайт не розвивається. рекламні послуги необгрунтовано подорожчали. це привело до падіння продаж, які і так були невисокі. і тепер цей ДІР знову свої власні прорахунки перекладає на працівників! звинувачує їх в тому, що вони працюють погано, що це вони винні, що їм не платять вже 2 місяці зарплату! якби Дір не був власником, то його давно б звільнили. а так він витворяє що хоче і в своїй тупій провальній роботі звинувачує робітників. Якщо ви хочете йти на Украбізнес, то майте на увазі, що зарплату ви вчасно отримувати не будете, а може і взагалі не одержите. мало того, Дір не раз може сказати, що зарплату ви не заслужили і виплатить вам частину. а міфи про дорогі подарунки за зібрані нещасні гроші самих же робітників - це повний нігілізм

# Зря ты так, Валюшка!2012-09-04 21:59:49
Валик, сука, крыса!!!!!!!! Пидар вовремя невыебанный!!!!! Но мы это поправим, уже договорились!
# Атилла2012-08-03 16:58:55
класс!
# Діровентиль2012-03-23 12:15:34
Я не розумію яке право має Дір патякати тут про карму, коли він сам псує карми іншим людям і виливає на них свій придурочний негатив?! Дір, ти вже так зіпсував свою карму, що отримуєш результат. Тобі правду пишуть, а ти з себе корчиш ангелочка. Кому ти чешеш брєд, коли і так все відомо всім і слава про тебе курсує і Луцьком і навіть Києвом?
# Дзидзьо2012-03-15 03:02:57
Валик хоть бы не позорился, пишет в свою защиту полный бред с одного компа, и думает, что никто этого не понимает. При чем людит подписываться женскими экзотическими именами, вроде Зарина, или Роксолана...оговорки по Фрейду? может это подавляемая гомосексуальность приводит к тому, что Дир такой агрессивный?
а в свете тупых комментов, что ты, Дир тут пишешь, карма не жмет?
# Дір, валентин цейко2012-03-13 22:48:28
А мені, подобається така творчість. Це хоч має якусь мету. Продовжуйте в такому ж ритмі. Тільки бережіть карму, вона одна, це не презерватив який можна змінювати. Ви тут один залишились з своїм г.....
# Толстый2012-03-05 17:07:04
Плюсую!