Отзыв о компании QUESTNET
Добавлен: 12:12 01.11.2011
Другие названия: Quest International

Страна: Казахстан

Никнейм: ДАСТАН (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2011
Дата увольнения: 2011

Очен важно двигтся в перет,но принимат и уважат то,что мы имейм в даном мамент

НЕТУ

# ТУРЖАНБИ Аралдан2013-08-04 20:17:52
Курметти казактар! Коздеринди ашындар! Каласаныздар да каламасаныздар да интернет судасы келди. Кай гасырда омир сурип жатырмыз? ХХІ гасыр гой. Продукцияларынызды алдыныздар гой акшаларыныздын куйгени кане? Дуние жузинде 10 мил халык жумыс жасауда 169 мемлекетти 15 жылда багындырган алемдик денгейдеги компания. Жасай алмасаныздар оздериниз кинали. Тек адам санын кобейтип журген куыс кеуделер.... Сиздер айтканмен токтап калмайды болашак биздин уй кызметшилеримиз.......
# Нурик2013-06-09 11:34:30
кюнет бастыгы мен болам биз баймыз всем это желаю
# МАДИНА2012-12-12 01:14:57
КЮНЕТ ЛЮДИ КАКИЕ ЖЕ ВЫ ВСЕ ЛОХИ, У МЕНЯ ДВЕ ПОДРУГИ ВСТУПИЛИ В НЕГО ВЗЯЛИ КРЕДИТЫ, РОДСТВЕННИКОВ ПОДПИСАЛИ И ПРОГАРЕЛИ!!!!!!! ЛЮДИ ОПОМНИТЕСЬ ЭТО ВСЕ ЛОХОТРОН!!!!!!!!!!!
# Арман2012-11-07 14:12:14
аитсандаршы бауырларым
# Арман2012-11-07 14:09:23
не истеимыз мени да шакырды оиланип журмин биреулер жаксы дид биреулер жаман дид))))))
# Котыргул 2012-08-21 10:26:04
хуня все это. ани все лгуни. кто вошол туда они оттуда не выходять. кюкюшик или как там зомбики поставить тебе в карман трубку и будут всасывать твоии деньги медленно и крупных суммах,