Отзыв о компании ТОВ Балакком
Добавлен: 15:57 03.08.2011
Другие названия: ТОВ Виртекс

Регионы работы: Киев, Винница, Львов, Одесса, Харьков, Хмельницкий, Черновцы, Днепропетровск

Описание деятельности:  Производство текстиля

Никнейм: аноним (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Ноябрь 2004

В компанії працюю досить давно. До цього працювала на декількох підприємствах, так що є з чим порівнювати. Умови праці досить нормальні,з/п немала і та, яку обговорювали на співбесіді, періодичне підвищення з/п, за успіхи постійно премії, щодо виплати завжди вчасно , ще й аванс в 2-й половині місяця, потрібно тільки вміти заробляти гроші а не байдикувати. Погодьтесь, де в теперішній час таке зустрінеш? Перспектива зросту - завжди будь-ласка. Продукція компанії відмінна , чудова в використанні і не соромно подарувати . Я рекомендую ВСІМ менше слухати і перевіряти самим достовірність інформації, як кажуть:"ПРОБА грошей не коштує".А на рахунок керівників: скажу в 3-х словах: простота, справедливість, чесність...

Ім'я компанії "Балакком" творять працівники, які дійсно віддаються на 100% справі, виконують добросовісно свої обов'язки, а не ті , що роблять вигляд що працюють і тільки знають що обурюються з будь-якого приводу!!!!

# Киев2011-08-19 12:24:17
Согласна на 100%. Главное - не лениться, отдаваться своей работе. Работаю в Компании 3 года, и могу подтвердить выполение всех обещаний руководства.

P.S.Причины надо искать в первую очередь в себе, а не извне.