Отзыв о компании TIENS GROUP
Добавлен: 18:37 13.11.2015
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Лекарства

Регионы работы: Киев, Винница, Днепропетровск, Луцк, Львов, Одесса, Ровно, Сумы, Харьков, Черкассы, Черновцы, Кривой Рог, Запорожье

Никнейм: Анна (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования:

Реагують швидко

м. Рівне, Манхетен, 4 поверх
Сьогодні мене представниця цієї компанії зустріла біля Центру зайнятості, запропонувала зайти до них в офіс на співбесіду. Так, вони міжнародна компанія, яка займається оптовою торгівлею чогось-незрозумілого-секретного (оскільки мені конкретно нічого не пояснили). Не мала часу в той момент, погодилася, щоб мені перетелефонували. Під час розмови поставила їхньому менеджеру єдине питання: поясніть, що конкретно потрібно робити - суть роботи, обов"язки, графік. У відповідь не отримала жодної конкретики, лише водичка - потрібні працівники на різні посади, робота з людьми (а її не всі витримують), прийдіть до нас в офіс на безкоштовне навчання, яке триває по півтори години впродовж чотирьох днів. Я відмовилась йти до роботодавця, який не може по телефону мені пояснити, у чому полягає суть роботи і не пошкодувала. Жіночка на вулиці говорить, що на цій роботі оформлюють офіційно, а на сайті цієї компанії чорним по білому написано те, що вони не є роботодавцями і не вступають у трудові відносини зі своїми "дистриб"юторами" (ні, для мене не є пріоритетною робота по трудовій книзі, але починати спілкування із потенційним працівником із брехні - це низько). Рівняни, будьте обережні біля ЦЗ.