Отзыв о компании SAVSERVICE
Добавлен: 17:24 16.11.2015
Другие названия: SAVSERVICE, САВСЕРВИС КАРПАТЫ, САВСЕРВИС СТОЛИЦА, САВСЕРВИС СХИД
Сайт:  savservice.com
Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Винница, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Луганск, Луцк, Львов, Одесса, Ровно, Тернополь, Ужгород, Хмельницкий, Черновцы, Ялта, Николаев

Описание деятельности:  Непродовольственная дистрибуция. Дистрибуция продукции P&G

Дата начала работы: 2015
Дата увольнения: 2015

Дуже класна компанія!!! Дійсне перспективи кар'єрного зростання!

Всім доброго часу доби
Інколи читаю тут відгуки, це просто сміх!)) Саме ці озиви мене і підштовхнули написати свій відгук про компанію. Почну стого, що ті відгуки які я тут читаю, 99% неправда! Я незнаю хто їх пише! Може айчари компанії?! У компанії савсервіс століця в м. Запоріжжя працюю вже четирі роки! Дуже класна компанія!!! Дійсне перспективи кар'єрного зростання! Але є одне АЛЕ! Це директори філій! Коли я прийшов в компанію, на Запрожськом філії був директор Сергій Роговий, це був справжній директор, людина з великої букви!С цим директором можна було вирішити будь-які проблеми. Це дуже отзивчева людина і хороший керівник! Після Рогового Сергія, став директором Авдієнко Роман. Роман дійсно дуже вспильчевий, був спочатку! Але його можна зрозуміти, він став керівником філії! І прагнув працювати на результат! По підсумку, він створив відмінну команду, знайшов підхід до людей! З Романом можна було обговорити будь-які труднощі що виникли в процесе роботи! Роман завжди допоможе, підкаже, навчить(якщо у вас є бажання)! Після Авдієнко прийшов Суханов Ю.Ю!)) Тут і почалося веселе життя!))))))))))) Це дуже жадібна, хитра, дріб'язкова людина! Незнаю, куди дивиться Товстий і Цимбал, не невже йм повилазіло?! Це ганьба компанії! Ця людина робить в першу чергу все, для розвитку свого бізнесу! Прибирає керівників відділів які можуть йому помішать, або відстоювати свою точку зору! Так яка може бути переспектіва, з цим директором? Я вам відповім, НЕ ЯКИЙ!!! Він переживає лише за себе, і за свій бізнес! Я можу роськазивать ще довго і багато! Як він прибирає своїх конкурентів, руками директора філії, і тому подібне...
Підсумок: Поки в м. Запоріжжя директор Суханов Ю.Ю не раджу приходити на роботу!

# Сотрудник 22015-11-05 01:39:00
Люди! Вы понимаете о чем пишите???
Суханов плохой? А кто лучше?
Может Якобчук???))) КОЗАКИ))))
Понятно что Якобчук лучше чем Суханов!) Он приезжал один, два раза в месяц.
Ему было пох... на все! Он приезжал, розводил сплетни с М.А трахал касира, даже умудрялся ворам со склада деньги позычать!)) Ночевал в своем клоповнике и ехал дамой. Тут пришел плохой Суханов и начал наводить порядки! Поэтому он стал плохой?
Или вы просто ему завидуете? Не нужно!!! Поднимите свою жопу и открывайте свой бизнес, в выходные дни. Человек пашит на Савке, на выходных на себя, а вы ему такие отзывы пишите!
# Сотрудник2015-10-21 01:01:00
Да, по поводу хамства и хитрости Ю.Ю. это правда. Не умеет общаться вообще - или крик или мат! О правилах субординации вообще не знает. Готов загнать каждого в долги ради своей цели. Двойные стандарты - его визитная карточка.
# Михаил2015-10-06 00:34:00
Зря вы так, Суханов молодец.
За счет компании и своей должности, налыживает свой бизнес!)))
# Антон2015-10-05 23:00:00
Я підтримую думку людей про Суханова!
Наклепу тут немає, не в одному слові. Ви Оксана приїжджайте, попрацюйте з Ю.Ю.
Я не кого оскарблять не хочу і не буду, але правдв є правда. Якщо є такий директор філії, означає це влаштовує власників. Але дійсно шкода хороших людей, які віддали не один рік свого життя в цій компанії. Працювали, старалися, росли, отримували за свою працю хорошу ЗП. І блогадаря Суханову, були вимушені покинути цю хорошу компанію. І що б написати такий відгук, я думаю ну дуже він дістав!
# Оксана2015-10-05 20:45:00
Уважаемые гости сайта!
Мы уважаем честность, профессионализм и открытость.
Компания САВСЕРВИС всегда готова принимать информацию о недостатках в работе. Мы понимаем, что неидеальны и готовы улучшаться.
Хотим обозначить свою позицию: мы работаем с открытой и достоверной информаций от конкретного лица. Анонимность и клевета не могут восприниматься по определению.
Пожалуйста, мы готовы общаться с каждым и обсуждать любые вопросы, готовы организовыать встречи с руководителями и собственниками компании. Ваши обоснованные замечания и претензии к работе компании или отдельных лиц не останутся без внимания.
Наши контактные телефоны открыты для вас.
Телефон горячей линии: (044) 495-01-02 Оксана Захаренко, менеджер горячей линии.
Зам. директора по персоналу: Анна Василевская моб. тел. (050) 464-36-69
# Алекс2015-10-05 19:22:00
Я отработал в компании 1,5 г. в отделе ферреро.
По приходу Суханова Юрия розбежалась вся комада.
Ушли только потому, что деректор не слышет, своих сотрудников.
С Авдиенко работа была в удовольствие.
А компания очень классная, с Авдиенко и сейчас бы работал.