Отзыв о компании MTI
Добавлен: 17:20 16.11.2015
Другие названия: МТИ
Сфера деятельности:  Торговля: Одежда, обувь, аксессуары
Сайт:  mti.ua
Регионы работы: Киев, Винница, Днепропетровск, Житомир, Запорожье, Одесса, Севастополь, Симферополь, Тернополь, Харьков, Херсон

Дата начала работы: 2015
Дата увольнения: 2015

Працювала на зимових канікулах продавцем-консультантом в Інтертопі в ТЦ Ocean Plaza. Звільнилась, бо не могла суміщати з навчанням. Зараз шукаю знову роботу на канікули й дуже хочеться повернутись, але прийти знову на два місяці - це наглість.
Звільнятись не хотілось, бо заробітна плата, на яку тут всі жаліються, за лютий місяць вийшла 4500 грн., для студента без досвіду роботи це непогані гроші. Але я виконала план на 165%, бо, по-перше, дійсно працювала, по-друге, місяць був вдалим, план не виконало пару людей з колективу, і то, хто був у відпустці чи хворів довго. З березня компанія зменшує ставку, але збільшує прибуток від продажів, що, як на мене, плюс. Зустріла якраз сьогодні своїх старих колег, усі задоволені, отримують непогані гроші.
Колектив мені попався хороший. За клієнтів ніхто не гризеться, якщо ти виніс клієнту пару взуття, то клієнт уже твій, і навіть якщо він звертається до когось іншого, поки ти не складі, усе одно продаж буде твій. А в кінці місяця пам'ятаю, як один продавець, у якого вже було 200% плану, своїх клієнтів іншому, який ще не виконав план, бо був у відпустці півмісяця.
Звісно, компанія не ідеальна, було пару конфліктів з директрисою, але на даний момент у сфері непродовольчої торгівлі на неповний робочий день - це один з кращих варіантів.
І забула про головний плюс: влаштування офіційне одразу в трудову книгу.

Саме в цьому Інтертопі не подобалось відсутність нормального місця для відпочинку та обіду. Якісь незручні стільці в куточку не складі взагалі не сприяють відпочинку, а робота цілий день на ногах. У Скаймолі, наприклад, є цілий диван для продавців.
Директор магазину не те, щоб не подобалась, але сваритись з нею було не варто.Розповідали про неї різні чутки, як вона одну продавчиню гнобила, яка вона стєрва і т.д. Але я особисто цього не помітила. Пару раз підпала під роздачу, але її теж можна зрозуміти: їй виносять мозок офіс, а вона нам. Тому це не те, щоб мінус, але й не плюс.
І останнє це те, що моє влаштування співпало з розширенням магазину. Був ремонт, після якого продавцям та касирам довелось прибирати магазин. Пробули ми там 12 год., при чому не було нормальної організації, бо години три ми вимушені були десь гуляти, поки там дороблять ремонт і помиють підлогу. Але з цей день заплатили десь 300 грн., що теж доволі непогано.