Отзыв о компании SEVEN
Эл. почта: oksana_chunys@seven.ua
Регионы работы: Львов
Телефоны: 067 670 0838

Описание деятельности:  Разработка сайтов

Никнейм: Андрій Сірецький (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Май 2013
Дата увольнения: Июнь 2015

Влаштуватись на роботу відносно нескладно, куди складніше добитись людського відношення

Перш ніж мати щось спільне з цією компанією, вам слід знати наступні речі:

1) Зараз кінець червня, в компанії досі не виплатили зарплати працівникам за останні 3 місяці, і видно наше сране начальство й не збираєся. Багато звільнилось, і більша

половина на днях.

2) Недостаток звільнених позицій SEVEN затикає зеленими новачками які з горящими очима працюватимуть за 2 тисячі грн. (ніби як стажер)- хоча і їх не отримає. Тобто ти прийдеш

— попашеш 2-3 місяці, нічого не отримаєш і підеш. Після тебе візьмуть наступного. І процес повторяється.

3) Читачу, якщо ти думаєш подавати резюме в нашу як уже й не смішно це говорити «шарашкіну контору», задумайся — Чи хочеш ти аби тебе кинули? Якщо відповідь твоя позитивна —

Welcome to the club))

# Оксана2015-07-10 19:35:00
Шановний колишній співробітнику!

Виходячи з твого коментаря важко зрозуміти, яким чином ти отримав фінальну свою ЗП в 700 у.о.??? По твоїх словах цього б мало не настати. Проте, розуміючи що ти вже звільнений, тоді в нас спави значно покращились!І до речі, реєструючись від мого імені, треба було не полінитись правило вказати опис нашої діяльності.
Єдине, на що попрошу звернути увагу кожного, хто це читає - на цьому сайті зайти і залишити відгук може будь хто, без жодної відповідальності за свої слова, ідентифікації особи та інше!!!!!

З найкращими побажанями :)