Другие названия: IAC SEVEN®
Телефоны: 067 670 0838

Описание деятельности:  Разработка сайтов

Отзывы о компании     SEVEN Всего отзывов: 10

2015-11-16 17:21 Аноним, г. Львов
Офис выглядит даже очень прилично, приятная атмосфера. Очень уважительное отношение со стороны HR. Прошел 2 этапа собеседование. Заглох на тестовом
Достаточно сложное тестовое задание. Хотелось бы конечно больше помощи тестируемым сотрудникам.
2015-11-16 17:21 Оксана Чунис, г. Львов
Компания очень динамичная. Постоянно движется вперед. Дает возможность сотрудникам рости проффесионально на живых проектах и постоянно набираться драгоценного опыта.
Компания пропускала своевременное увольнение низкоеффективных и непроффесиональных сотрудником, расчитывая на дополнительные старания с их стороны, поетому заимела обиженных Клиенты и дезинформацию со стороны "хороших" сотрудников.
2015-11-16 17:21 Ірина Костюк, г. Львов
Компанія інтенсивно притягує в колектив нових кваліфікованих управлінців та менеджерів середнього звина та програмістів. Постійно щось змінюємо, вдосконалюємо, покращуємо офісні умови, організовуємо корпоративи, дбаємо про корпоративну культуру компанії.
Шкода що компанії не 20 років, а 8. Ще є над чим працювати. Тому тут не приживуться ті, хто шукає таку роботу, де можна було б не працювати)))))
2015-11-16 17:21 Тетяна Бас, г. Львов
Компанія не зупиняється на досягнутому. За всю співпрацю з компанією були різні часи: були успіхи і були важкі періоди. Але я ще не пожаліла за те, що я в компанії працюю стільки років поспіль. В нас класний колектив, який я люблю)
Компанія дає занадто багато шансів лінивим працівникам, котрі не хочуть рости у своїх професійних якостіх.
2015-11-16 17:21 Аноним, г. Львов
Нормальна компанія. Нормальний колектив. Нормальний офіс. Тут можна без проблем працювати, але на кожному працівнику лежить відповідальність за його ж роботу.
Хочеться щоб компанія більш ретельніше відбирала нових працівників, котрі можуть принести новий досвід, а не навпаки - щоб ми вчили новоспечених програмістів
2015-11-16 17:21 Аноним, г. Львов
Є настільний футбол! ! ! ! і наш "дитячий садочок"... так ми називаємо нашу ігрову кімнату. І народ прикольний від якого є чого навчитись.
Хочу комп мак про))) бо мій тупить
2015-11-16 17:21 Аноним, г. Львов
Мені дали шанс тут вирости, наробити кучу бігів за які від клієнтів виграли наші ПМ, і мені їх дуже шкода, але вони сильні)))))))))) А ще мені подобається, що наші HR заставляють нас готувати Expert токи з презентаціями, щоб ми не ваяли багів і швидше вчились.
Ми хочемо в компанію багато багато сіньорів, бо нас самих заставляють вчитись :) і ще - я хочу в компанію більше дівчат.
2015-11-16 17:21 Аноним, г. Львов
Мене взяли на роботу, посадили на проект. ПМ допомагають. Нормальна організація роботи. Зручний робочий графік. Прикольний офіс, дружній колектив.
"Старшим" програмістам не дуже подобається, що часом хтось новий тупить... деколи приходиться чути нецензурны словечки в свою сторону... але мені повезло бо я не нєженка. Сподіваюсь, що HR візьмуть це на замітку
2015-11-16 17:21 Володимир, г. Львов
Тут є нормальні проекти, достатньо складні і не стандартні. Можна робити щось цікаве. Класний офіс, класний колектив. Таня - ти краща)))) Дякую)
На нормальні проекти досить важко попасти новій людині, без достатньої кількості досвіду і з середнім рівнем знань англійської мови... тому мені приходилось сидіти на достатньо простих проектах - сайтах
2015-11-16 17:20 Андрій Сірецький, г. Львов
Влаштуватись на роботу відносно нескладно, куди складніше добитись людського відношення
Перш ніж мати щось спільне з цією компанією, вам слід знати наступні речі: 1) Зараз кінець червня, в компанії досі не виплатили зарплати працівникам за останні 3 місяці, і видно наше сране начальство й не збираєся. Багато звільнилось, і більша половина на днях. 2) Недостаток звільнених позицій SEVEN затикає зеленими новачками які з горящими очима працюватимуть за 2 тисячі грн. (ніби як стажер)- хоча і їх не отримає. Тобто ти прийдеш — попашеш 2-3 місяці, нічого не отримаєш і підеш.…>>