Отзыв о компании Корпорация "Тяньши"
Добавлен: 00:39 02.02.2011
Другие названия: Tiens
Сфера деятельности:  Торговля: Лекарства
Сайт:  tiens.org.ru
Страна: Россия

Никнейм: Игорь (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Март 2009

НІКАКИХ

м. Печерська , йти вверх як до м. Арсенальної підвальне приміщення, брудні плінтуса, самій старшій вербовщиці було не більше 28 років по моїм міркам. Один хлопець з надмірним виразом обличчя. Гади продають книжки,я купив на 1-му занятті "Богатий і бідний папа" - бредятина приправлена общими фразами. Та аферистка, яка чистила мозги нам була красива.
Не можна було задати конкретне питання. Казали якщо не хочете слухати можете йти. Мабуть для того щоб не злякати тих хто ще вівся на цей бред. Бред такий несла, ми питаємо що робити на вашій супер роботі, вона нахмурюється і каже общі фрази про якийсь бізнес, і що буде дуже важко)))).
На прикінці 2 дня "обучения" нам вона порадила ні слова не казати при приїзді додому батькам, і взагалі мовчати і не розмовляти з ними, мовляв так буде краще (тільки питання кому нам чи їхній секті). Для того щоб ми не розказували мамі, татові про той весь бред, адже вони зі сторони одразу побачать,що це лохотрон-секта, і що нас обробляють використуючи в нас слабке місце наше належне вихованням та слухняність. При цьому вони вміло використовують тембр голоса, вираз обличчя - такий з розумінням, втираючись у довіру. Адже всі ведуться бо вони схвильовані і хочуть щоб саме їх взяли на роботу, адже в них вакансія тіпа за конкурсним відбором.
Один хлопець вийшов мовчки вже на 20-й хвилині, мабуть все зрозумів. Якщо в них у рядових такі методи роботи то яка ж верхівка пірамідки тяньши, а риба як відомо гниє з голови. Жалко десь біля 50 грн. витратив на дорогу, адже я з підмісття 2 рази їздив - йолоп.
На мою думку це звичайна бізнес-секта де головний божок це є гроші. А як відомо секти в нашій країні не заборонені, тому і відноситись до неї треба не з боязнню, а адекватно та чітко, тобто кропити їх традиційним русским матом при наближенні до вас хоча б на 3 метри, і це як мінімум.