Отзыв о компании НОВА ПОШТА
Добавлен: 14:34 05.03.2015
Сфера деятельности:  Услуги: Транспорт, доставка, логистика, хранение

Описание деятельности:  Транспортні перевезення по Україні

Никнейм: Ігор Гезь (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2014
Дата увольнения: 2015

До цього часу ніколи не мав претензій до Нової Пошти. Завжди все якісно та професійно

1 -й приклад: вислав клієнтові телевізор і дзеркало на суму 3000 грн. Городенка - Тульчин (Вінницька обл) . Зі слів клієнта, він має друзів у своєму відділенні Нової Пошти і взяв вантаж без оплати. Подзвонив мені зі станції техобслуговування і сказав,що телевізор не працює(а на авто ,яке я розбирав телевізор працював).Через свого друга на Новій Пошті він назад повернув поламаний телевізор....
2 -й приклад:вислав клієнтові ПНВТ(паливний насос)на суму 5000 грн. Городенка - Волочиськ (Хмельницька обл) .Така ж сама ситуація.Через свого друга чи знайомого на Новій Пошті клієнт забрав насос не оплативши нічого.Передзвонив мені, сказавши ,що в нього свої люди працюють на Новій Пошті і дали йому товар на руки .Але тут клієнт поступив хитро: він замінив деталі в насосі і повернув його назад.
Я (Гезь Ігор) намагався повернути кошти за товар на Новій Пошті але марно.До того ж мені зателефонувала з Юридичного відділу Нової Пошти (номер відділу 044 323 16 03) працівниця сказала,що нічого мені не повернуть, а потім сказала мені,що я недобросовісний клієнт. Ось така "хороша" Нова Пошта, якій я довіряв безсумнівно всі роки мого бізнесуДоброго дня...Напишу Вам,як Нова Пошта розводить своїх постійних клієтів. Мене звати Гезь Ігор, власник авторозбірки в місті Городенка Івано-Франківської обл. Маю Вам 2 живих приклади розведення клієнтів Новою Поштою.
Я (Гезь Ігор) намагався повернути кошти за товар на Новій Пошті але марно.До того ж мені зателефонувала з Юридичного відділу Нової Пошти (номер відділу 044 323 16 03) працівниця сказала,що нічого мені не повернуть, а потім сказала мені,що я недобросовісний клієнт. Ось така Шановні "хороша" Нова Пошта, якій я довіряв безсумнівно декілька років.
Мій тел.:099 206 20 47.
Мій тел.:099 206 20 47