Отзыв о компании ТС Абсолют (ЧП Попудрибко)
Добавлен: 03:08 09.02.2015
Другие названия: ЧП Попудрибко Я.Б.,ЧП Попудрибко В.Б.
Сфера деятельности:  Торговля: Супермаркеты

Регионы работы: Киев, Черкассы

Описание деятельности:  Круглосуточные Супермаркеты

Никнейм: Я.вк шдб (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2014
Стартовая зарплата $1900
Дата увольнения: 2015

Научилась работать.

Працювала вТС Абсолют №1 по Гагаріна старшим продавцем.Працювала б і далі колектив хороший,тільки часто міняеться.Старші продавці деной зміниКрачковська Оксана і Лена Наконечна класні дівчонки.З ними можна весело проводити час,хорошо побухать в ночних клубах порозвлікаться а на роботі рідкісні су.и.Я робила на касі в нічну зміну,а Наконечна старшим,так вона півночі спала,її важко в ніч працювати.А як я стала старшим в ніч а вона старшим в день,то я повинна все зробити,що вони нібито в день не втигли зробити і всю свою роботу.В ночі ходять пяні,доводиться вирішувати самій конфлікти,охона стоїть як лохи і вона про це знае добре.А коли приймае зміну хоче щоб було все зроблено,а як ні то ходить директору сказки розказує, а потім мені 50% премії директор поставить то й добре або й зовсім без премії. Зате може обідати по часу і не один раз в день та ще й не сама. а потім не встигає зробить свою роботу і перекладає її на нічну зміну. За Крачковську взагалі краще не згадувать. Ця кадра вобще може на зміну не вийти і прийдеться цілі сутки працювати( значить добре гульнула) не кажучи про постійні запізнення на зміну. Щось казать їй безполєзно бо пошле подальше.Директору можна не жаліться. Скаже,щоб самі собі шукали заміну.І вона ,що хоче те й робить ,через це не один старший продавець звільнився. Зате премії в цих дівчат 100% виплачуються не залежно зробили вони свою роботу чи ні. А якщо директор їх напрягає то вони його можуть швидко успокоїть підиллють слабітільне та й сидить вона цілий день на унітазі. А вони всім магазином ржуть як коні. Мені один старший продавець, як звільнялась говорила щоб я тут на довго не задержувалась ,бо вона знала ці обставини.Моя вам порада дівчонки не йдіть працювати в Абсолют№1 старшим продавцем у ніч .Зарплату що обіцяють ви не получите а здоров*я підпортите. В день працювать вам ці с...ки не дадуть бо на ніч у них ніби то сили не хватає , а тільки на пиво і водку.

# таня2015-03-20 01:22:58
Если б они действительно были такими, то уже б давно не работали. Тебе наверно завидно, что они нормально работают, а тебе пришлось уволиться, или может уволили????
# ААА ННН2015-03-14 16:48:56
Ты что хочеш что мы за тебя всю работу днем делали , а ты будеш ночью с охранниками тереться ??? Бездельникам и блядям в абсолюте не место !!!