Отзыв о компании торговый дом "MANN"
Добавлен: 02:21 28.01.2015
Другие названия: ЧП Чуркина, ЧП Иванов
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Одежда, обувь, аксессуары

Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Донецк, Львов, Одесса, Полтава, Харьков, Черкассы
Телефоны: 0667326058 Наталья Николаевна

Описание деятельности:  магазины немецкой одежды Lerros

Никнейм: Анонім (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Январь 2014

Гарно впустили дим у очі!

Заманлива і така довгоочікувана вакансія продавця-консультанта в магазині Lerros ледь не обернулась для мене неочікуваною наживкою на малооплачувану і невдячну роботу. Саме вакансія з'явилась на сайті work.ua . Моя співбесіда з регіональним менеджером відбулась за 3 дні до відкриття магазину у Львові. Порівняно з іншими, вона пройшла легко і невимушено. Хлопець описав всі вигоди роботи: офіційне працевлаштування, можливість кар'єрного зросту, доброзичливий колектив і стабільна зарплата, (яка за неважкими підрахунками складає офіційно 1600 грн. + бонуси, на які як тепер виявляється марно надіятись), не забув також наголосити, що робочий день складає 12 год. впродовж яких є дві 30 хв. перерви. Графік плаваючий, тобто працівник має можливість формувати його на місяць вперед (2робочих через 2 вихідних, або ж 3 через 3). Постійно наголошував на високій якості товарів, порівнював з продукцією магазину Levis, але застеріг, що в останньому ціни за продукцію такої ж якості значно вищі, тому покупцю буде вигідніше купувати у Lerros (згодом вже я дізналась про сумнівну якість продукції, оскільки люди відгукуються про массу бракованих речей). Надалі менеджер запропонував заповнити анкету, у якій була стрічка з персональними паспортними данними і інші запитання, які стосувались попердньої роботи і власних профісійних якостей. Після заповнення, хлопець нероздумуючи запропонував прийти в ТЦ наступного дня о 8.00 год., мати з собою зошит та ручку, зручне взуття, одяг наближений до робочої форми, хоча магазини в ТЦ починають роботу о 10.00 год., а магазин Lerros взагалі був у стані "армагедону". Як я тепер розумію я повинна була б прибирати безкоштовно квадратні метри, тепер цього сумнівного магазину і розкладати товар, якби не вчасно знайдені відгуки колишніх працівників і споживачів цих товарів. Дуже застеріг відгук щодо офіційного працевлаштування, адже реально відділ кадрів, який би мав бути розташований безпосередньо у тому ж місті де і магазин, реально знаходиться у м.Черкаси ! Докори сумління змусили мене зателефонувати, недивлячись на пізню годину, до так званого "працедавця" і все ж вияснити чи це правда ?! На що він сказав що " Так, відділ кадрів знаходиться у Черкасах і їхати влаштовуватись офіційно доведеться туди і не дай Боже звільнятись також - туди! Стажування проходить впродовж восьми днів, воно оплачується сумою розміром в 500 грн., але якщо Вам або працедавцю щось несподобається впродовж трьох днів, то вони не будуть оплачуватись! " Після цього я зрозуміла, що це так званий "лохотрон", розвід людей, які з надією про хорошу роботу в престижному магазині упускають під час співбесіди масу важливих питань, які б повинні були задати, якщо ж роботодавець сам не наголосив на цьому. З смутком і водночас полекшено видихаючи, розумію, що мені ще пощастило, адже вчасно прочитала відгуки про таку сумнівну вакансію, адже вже завтра могла " на халяву " мити підлогу і розкладати товар в магазині, який затягує, немов в тенета, недосвідчених, але жадаючих стабільної і хорошої роботи в період кризи людей.

# Анна2015-08-15 15:54:00
Ви не пройшли навіть співбесіду , а я вже отримала у тому магазині кар'єрний ріст.
# анонім2015-02-03 03:27:24
хотіла б я подивитись на тебе Владимир зі шваброю в Lerros, а далі з вовчим квитком у Черкаси)))
# Владимир2015-01-31 16:23:53
Це ти так хотіла працювати....!!!!у кризу, як ти вже сказала...