Отзыв о компании ПАТ Концерн Галнафтогаз
Добавлен: 17:27 19.01.2015
Другие названия: ТМ "ОККО"
Сайт:  okko.com.ua
Эл. почта: hr@gng.com.ua
Регионы работы: Киев, Винница, Днепропетровск, Житомир, Запорожье, Кировоград, Кривой Рог, Львов, Мукачево, Северодонецк, Стрый, Сумы, Тернополь, Харьков
Телефоны: 80322989603.1284

Описание деятельности:  «Концерн Галнафтогаз» – провідна українська компанія, основною діяльністю якої є роздрібна реалізація пального та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО». Компанія входить в трійку лідерів за обсягами продажів нафтопродуктів на роздрібному ринку України. Діяльність «Концерну Галнафтогаз» представлена в 21 області України та АР Крим. Одне з найбільших надбань ПАТ «Концерн Галнафтогаз» - це квалiфiкованi працiвники, а ресурси, затраченi на навчання та мотивацiю персоналу — це вдалi iнвестицiї у власний розвиток. Компанія на постійній основі формує внутрішній кадровий резерв з найкращих працівників, які в майбутньому виростають у фахових та досвідчених керівників. Ми завжди відкриті для молодих спеціалістів з високим потенціалом, які ще поки не доєдналися до нашої команди, тому запрошуємо кожного, хто хоче зростати професійно і особистісно разом досягати вершин. Компанія пропонує два напрямки працевлаштування: – робота на АЗС буде цікава для молодих енергійних людей, які цінують свій час і готові працювати в позмінному режимі. – робота в офісі привабить молодих спеціалістів, що прагнуть активно працювати та досягати успіху. Ми завжди раді бачити Вас одним з тих, хто хоче долучитися до нашої команди однодумців. Актуальні пропозиції про співпрацю (працевлаштування) Ви можете знайти на нашому сайті www.okko.com.ua/vacancies/ Ми разом йдемо до успіху! З питань щодо працевлаштування можна звертатися : ПАТ "Концерн Галнафтогаз" Відділ забезпечення персоналом Тел. 8 032 298 96 03.1284 або 1378 або надсилайте резюме на адресу: hr@gng.com.ua з зазначенням вакансії, яка би була для Вас цікава.

Никнейм: ПАТ Концерн Галнафтогаз (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Май 2001

В компанії справді складна система відбору персоналу, вона включає і анкетування, психологічні тести та щонайменше 2 співбесіди (з HR-ом та з потенційним керівником). Це пов’язане із тим, що ми шукаємо людей, які повністю відповідають відкритим вакансіям – і професійно, і особисто. Такий спосіб відбору забезпечує високий показник залучення – 96% усіх прийнятих на роботу працівників успішно проходять випробний термін і залишають в компанії. Нам важливо підібрати людей, які будуть разом з командою рости і розвиватись. Ми інвестуємо у своїх працівників значні кошти і не готові поверхнево ставитись до того, хто приходить працювати в компанію.

Якщо людина хоче отримати роботу і націлена на результат на кар’єрні перспективи, то пройти такий відбір не складе жодних труднощів.

# Гость2015-04-06 22:43:44
Игорек ! Утверждение, что земля круглая- тоже не бред ! Иногда пытайся сомневаться, иначе будешь выглядеть, как тупой инквизитор .
# Игорёк2015-03-31 16:32:03
И вообще, прочитайте внимательно текст ещё раз, а то создаётся впечатление, что вы ни черта не понимаете.
# Игорёк2015-03-31 16:29:24
Гостю: Ну и бред... Хотя чего ещё ждать от тех кого за что-то уволили или хроников вечно не довольных жизнью, но не желающих что-то менять....
# гость2015-02-10 20:25:03
Игорек ! В Украине никто не работает под дулом пистолета......, все оценки 5 звездочек говорят о том, что работник компании ,который писал отзыв- вор или полный идиот и не может дать мало мальски объективную оценку
# Игорёк2015-02-08 17:18:09
Ну конечно! Все там работают под дулом пистолета :)
# Ким Чен Ын2015-01-28 01:39:27
"Якщо Ви проходили співбесіду для роботи на заправці, то ця робота досить специфічна – вона потребує витривалості, уважності, комунікабельності і стресостійкості. Не кожному вона підходить. Тому відбір кандидатів на посаду складний, але він повністю виправданий.
Якщо людина хоче отримати роботу і націлена на результат на кар’єрні перспективи, то пройти такий відбір не складе жодних труднощів".- Аплодую стоячи і плачу- така північно-корейська відданість, але чому це під рубрикою "Отрицательные стороны компании" ?????? Автор приколовся????
# Константин2015-01-23 14:29:55
Козлы! Не пудрите людям мозги! Всё построено на обмане и сказках о перспективах.
Что вы там инвестируете в сотрудников? Только на обмане и людских ресурсах и зарабатываете!