Отзыв о компании 4GSTAR
Сайт:  3gstar.com.ua
Регионы работы: Киев, Харьков
Телефоны: 0 (800) 210-295

Описание деятельности:  Диллеры 3G интернета

Никнейм: Олександр Ніколаєв (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Декабрь 2014

Взагалі жодних!!!

Розпочну з початку! Після того як відправив резюме та написав анкуту на сайті я зателефонував за номером і мені сказали , що передзонять, через 15 хвилин мені передзвонила жінка та розпочала розмову. РОзмова була дуже дивна, на мої запитання жінка ледве відповідала, напиклад коли я запитав про робочий тиждень вона відповіла , що 5 днів, хоча я читав на сайті що 6, але вона вперто твердила , що 5, а вже через 10 хв сказала , що всетаки 6... Також про офіційне оформлення , сказала що оформлять тьльки в березні (а виходити на роботу я мав у січні), сказала , що це їхні проблеми, а саме головне , вона захотіла зустрітись особисто та запросила мене, але після того як я сказав , що це добре бо сам хочу поглянути на офіс мені сказали , що в офісі не можна бо там всі працюють і заросила в кафе, це дуже дивно!.На слідуючий день я прийшов у зазначений час, нікого не було , я зателефонував але ніхто не підняв та не передзвонив, . Ось так , вирішувати вам, але я зробив для себе висновки!!!

# Игорь2015-05-27 18:28:51
Совершенно не согласен с предыдущим отзывом.
Вакансию в данной компании нашел на сайте работы, как у них указано отправил резюме и заполнил анкету. Через несколько дней перезвонили и пригласили на собеседование. Выяснил, что в компании 6ти дневка, это меня не смущает, Так же, что у них развита система поощрения и мотивации сотруждников. В общем пригласили на повторное собеседование уже с руководством. Но по неким причинам я им не подошел.
Очень жаль, что не удалось к ним устроиться.