Отзыв о компании Первый Киевский Автоцентр
Другие названия: Подержанные тачки
Сфера деятельности:  Торговля: Автомобили, запчасти
Сайт:  poderzhannye-tachki.ua
Телефоны: 095-432-89-97 063-709-66-23

Описание деятельности:  Компания занимается продажей подержанных автомобилей!

Никнейм: Пётр (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Октябрь 2010

Нет

Обещали официальное трудоустройство - наврали
Для устройство на работу нужно заплатить 280 грн. которые не возвращаются. Вернуть их можно только в первый день и то мне отдали 250 (обьяснили комиссия банка) Жлобы.
Условия труда (кол центр) жесть все сидят впритык! Кухня в офисе просторней! Придумали хороший заработок брать с людей деньги за трудоустройство естественно многие с круглыми глазами после слов о будущей работы АЖ в Автоцентре спешать их вывалить!Уже на второй деньнги вернуть нельзя!
Люди не ведитесь - долго не проработаете!

# Катерина2012-07-09 20:02:30
Навіть ,не уявляла ,що так багато людей, що живуть плітками. Я працюю в компанії Перший Київський Автоцентр і гордість завжди переповнює серце, бо на моєму шляху трапилися вчитилі з позитивною енергетикою , певні, що ти отримуєш від життя , на те , що заслуговуєш .Мій шлях в компанії починався з початку його заснування. Можу багато питань прояснити. Дивує лише одне : всі, хто зараз працює в маленьких салончиках потриманих автомобілів - це люди вирощені керівниками Першого Київського Автоцентру.Вони отримували , досить гарну платню. Що ж у всіх язик обнімів : написати гарний комент?
Добре , почнемо з початку. Ви приходите до організації і проходите співбесіду, звичайно, якщо ваші якості характер ,уміння і знання здалися менеджеру по персоналу перспективними. Далі співбесіда і запитання задають Вам! А не ви, бо ще не отримали ніяких навиків. Хіба ж можна таку людину без знань посадити за трубку? Уявляєте , що він буде говорити клієнтові А для того, щоб навчити потрібен час керівника, тому Хто буде за нього платити? Той , хто надає роботу, отже за будь-яке навчання треба платии . Скільки? Дивлячмсь на яку посаду , ви розглядаєтесь. Від 290 до 7оо грвн Все щвидко окуповує платня, якщо Ви націлені на роботу, а не збирання пліток. Одного дня досить мало , щоб зрозуміти принципи роботи. Усі знайомі з останніми наказами Призидента , і всі знають , що надавець роботи в усьому правий , то ж термін випробування , ні для кого не секрет. Умови такі що знання Вам дають. А Ви готові навчатися!!!! Якщо менеджер по персоналу не дотримується певних дій, то і отримує ледачого невдоволонего безробітного, або товариша " політика", що протер штани два місяці, і його вигнали, і ось зі злості ми вирішили помститися... Геть , смішно, і не по-чоловічому. Тренінг -це лише частинка навчання. Гарно, якщо робляться паузи , керівник пояснює , ту чи іншу фразу. Де-що записується в робочий зошит.
Навчають Вас , аж поки не починаєте отримувати гроші. І далі від допомоги не відмовляються. Це де таке є? Титаніча праця переростає в організаційні цінності , тому тут швидко можна піднятися по карь"єрніим сходинам. У мене це вийшло.))) Організація має декілька офісф, тому і назви різні, але не усі про , які я читала цьго дня. " Подержанніе Тачки" - це бренд.)))) А хто його має іх з дрібноти автосалончиків?.) Правильно. Ніхто. Головне, що автомобільний бізнес -несе серйозну відповідальність. Шкода, якщо ви наткнулися на таких горе -менеджерів , які писали коменти вище. Головне, що машини продаються. А можливо , писанина вище - просто конкуренти. Ви можете задавати будь-яке питання. Вдалого ПРОДАЖУ!!! УДАЧІ В ПРАЦІВНИКАМ Першого Київського Автоцентру. Керівник Дніпропетровського автохолдінгу.
# катерина2011-12-14 18:01:08
неудачников которые верят вашу сказку много бабла
# Ирина2011-12-08 21:22:15
Я работаю в этой компании и очень довольна, я в шоке от того что пишут насамом деле все не так, платят все не за трудоустройство, а за обучение поскольку не у всех есть опыт роботы, люди которые пришли устраивотся на роботу ище сырые и не поняв что за робота пишут гадости, если робота вам действительно нужна никого не слушайте, работайте и заробатовойте)))
# катерина2011-08-31 17:01:15
уходят не не потому что неудачники просто они не дураки не хотят просиживать и делать вашей же фирме бесплатную рекламу и получать копейки
# Ирина2011-07-07 20:24:55
Странно, работаю в компании уже пол года!!!!! Мне нравится то, что заработок зависит только от меня!!!! Да, действительно, некоторые люди у нас и правда долго не работают, но только по той причине, что приходят на работу просиживать штаны!!!!!! Не слушайте советы неудачников!!! Хотите зароботать много бабла - ждем!!!!!