Отзыв о компании НОВА ПОШТА
Сфера деятельности:  Услуги: Транспорт, доставка, логистика, хранение

Описание деятельности:  Транспортні перевезення по Україні

Дата начала работы: 2014
Дата увольнения: 2014

позитивне - це тільки набуття досвіду роботи і спілкування з різними клієнтами!

Негативного куди більше.Ну, по-перше, коли приходиш на співбесіду, то там красиво розказують про НП як прогресивну та хорошу компанію, де ти можеш від оператора за півроку стати керівником відділення, а там КМВ і т.д.))) Але для цього треба трудитись, трудитись і ще раз трудитись! Графік, звісно, можна корегувати, і суботу чз суботу працювати. От тільки ніхто не говорить спочатку, що ти проводиш на роботі більше 9, а то й по 12 годин, та ще й майже кожну суботу. І ГОЛОВНЕ, можна сказати НАЙГОЛОВНІШЕ - це, звісно ж, ПОСМІШКА. Таке відчуття, що ти запрограмований робот, і крім такої "ЦІННОЇ" роботи у тебе нічого більше в житті немає.
По-друге, зарплата....хаха, а от тут найцікаіше. Здавалося б, за таку роботу і графік, то буде матеріальна винагорода. А дзуськи. Перші два тижні ніхто не оплачує стажування, а далі (те, що говорили на співбесіді буде місяць навчання, і 2100), тільки два тижні вас ніхто офіційно не влаштовує, потім 1300 вам дадуть, а далі, як заробиш, можуть аж цілих і 2000 дати. Так я протрималась аж два місяці, захворіла, але з роботи мене керівник не відпустив,бо нема ким замінити і тут в такий підходящий час прийшов так називаємий "тайнік") Мб це була моя доля, бо для себе я зробила висновок, що не робиться, то на краще. І в такий день я отримала (О, боги) АЖ чотири мінуси по чек-листу: не було посмішки при вітанні і прощанні, бо дивіться на неї, вона захворіла!!! Далі: пакет і відволіклася на іншого клієнта) хоча обслуговувала я всіх привітно і жодному клієнту за недовігий час роботи я не нагрубила! Ніхто про таємного покупця ще тиждень не знав, але наступного дня, чи то відчула, що то не моє, чи вже побачила реальне ставлення до працівників, але написала заяву на звільнення. Далі тиждень нарікань за чек-лист, бо всі вже дізнались про мій ляпсус, і навіть керівника звільнили відділення, хоча він присвятив НП аж два роки керівництва. От така подяка за працю. І от два тижні я свої відпрацювала, прийшла по трудову і розрахунок...І у відділі кадрів, мене мов відром багнюки облили...Трудова ще не прибула, розрахунку нема, треба ще три дні зачекати, а що ти хотіла: треба було працювати нормально!!!! і запис в трудовій на два тижні пізніше....Просто нема слів....і в довідці про з.п.,Яку вони мені дадуть мінімалка буде стояти...А зарплата в конвертах і скритий дохід у нас уже узаконили?????

# Наталья2014-11-27 11:53:36
могу сказать только одно работала в компании Нова почта, получала вовремя заработную плату, премии, коллектив очень хороший профессиональный. по расчетным и трудовую получила в срок.
# гость2014-11-26 00:01:30
гостье из отдела кадров.
а если руководитель или бухгалтер кидает на зп, зачем отзыв опровергать?
это ж блять, единица компании.
# Гость2014-11-20 16:50:49
Уважаемый аноним! Отчасти с Вами согласна, о графике работы и этих искусственных улыбках! Но как работник службы управления персонала (я не из Черкасс) скажу, что по зарплате Вас кинул руководитель либо бухгалтер, иначе как зп начисляется с первого РАБОЧЕГО дня, а не с того дня когда сделали запись в трудовую. А когда происходит увольнение сотрудника я сама звоню и говорю: "Привет! Тебе уже прислали трудовую книжку, можешь прийти и забрать". Но видимо Оля так не делает!
# гость2014-11-11 03:11:57
пиши заяву в налоговую и прокуратуру.

Стаття 212. Ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів)

1. Умисне ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), що входять в систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку, вчинене службовою особою підприємства, установи, організації, незалежно від форми власності або особою, що займається підприємницькою діяльністю без створення юридичної особи чи будь-якою іншою особою, яка зобов'язана їх сплачувати, якщо ці діяння призвели до фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів у значних розмірах, -

карається штрафом від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( от 17000 до 34000 тыс. грн.) або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

# Татьяна2014-11-11 00:19:03
Полностью согласна с отзывом. Нужно хорошенько проверить эту конторку из нутри. Вроде работа Новой Почты для клиентов отличная: быстрая и вроде надёжная пересылка и т.д... но есть и тёмная сторона этой компании: к самым работникам очень скотское отношение, зарплата маленькая для таких требований к работникам! Нужно что бы провели расследование об этой компании, в основном о их бухгалтерии, потому что они дают зарплату в конвертах и не ведут никаких ведомостей! А на кадровую работу навести проверок, они точно нарушают закон! Это для них только начало... Я думаю, что о них ёще услышат в новостях! И уже они не откупятся!