Отзыв о компании ROSHEN
Добавлен: 03:19 28.09.2014
Другие названия: Рошен
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Продукты питания и напитки
Сайт:  roshen.com
Регионы работы: Киев, Винница, Днепропетровск, Донецк, Запорожье, Кировоград, Конотоп, Котовск, Краматорск, Кривой Рог, Луганск, Луцк, Львов, Мариуполь, Одесса, Северодонецк, Сумы, Тирасполь, Харьков, Херсон, Шахтёрск, Ровно

Описание деятельности:  крупнейший украинский производитель кондитерских изделий. Около 25% всех отечественных сладостей выпускается на фабриках предприятия – Киевской , Винницкой, Мариупольской и Кременчугской

Дата начала работы: 2014
Дата увольнения: 2014

по при жахливому керівництві є нормальні дівчата в колективі

хочу розпочати з того що переробляють в магазині на 3 години більше ніж розповідають, графік також не зрозумілий тому що працюєш на багато більше годин а в кінці ше й оштрафують. що стосується штрафів то їх придумують на ходу. з/п приходить на карточку і не дають ніякої квитанцій про те скільки нараховано, скільки відробила годин, скільки вирахували(штрафи), кожен місяць не знаєш шо начислять..
екзамен після стажировки з першого разу здать не дають, постійно завалюють! ну це зрозуміло тому що їм вигідно щоб ти по довше робила безкоштовно!
відношення завідуючої жахливе, прав нема ніяких лише постійно виннен щось. вона відразу говорить "якшо шось не подобається то пиши заяву", персонал не цінує тому обстановка постійно напряжонна. навіть на лікарняний піти то це ти ворогів собі наживеш!
постійно кладеш свої гроші за недостачі, а їх щоб ви розуміли багато, навіть торти постійно приходиться купувать.
в магазині є охоронці але толку від них нема, половина з них алкаші, все шо вони роблять так це говорять по телефону і курять.
в магазині постійно роблять кондиціонери, навіть зимою, тому будь готовим постійно мерзнуть і хворіть( а на лікарняний іти не можна)
буває так натягаєшся ящиків шо і скору викликали, але завідуюча Оля всеодно не відпустила!
це лише з виду в залі гарно і все так гарно пахне!!!

# Alex2015-02-24 18:11:27
Якщо ви про Олю Пономаренко, то я повністю згодна. Таких гнилих людей ще треба пошукати...