Отзыв о компании SENTE-LAB LTD
Добавлен: 18:34 19.09.2014
Другие названия: ТОВ "Сенте-Лаб"
Сайт:  sente-lab.com
Эл. почта: rd1@sente-lab.com
Регионы работы: Киев, Бердянск, Севастополь
Телефоны: 044-228-89-56

Описание деятельности:  Компанія займається забезпеченням лабораторій України розхідними матеріалами із пластику та скла, а також єфропейським обладнанням

Никнейм: Антон Тихомиров (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Сентябрь 2014

Всім хто хоче влаштуватися в дану компанію!! Почнемо як в шоу "Ревізор" з екстер'єру)) компанія знаходиться біля метро "Нивки", до офісу йти хвилин 3-4, що не може не радувати) по дорозі до офісу з однієї сторони красивий міні-парк із хвойними деревами, при погляді на які підіймається настрій, але з іншої сторони за високим тином проходить будівництво, що, звісно, не дуже красиво, але можна в ту сторону і не дивитися) Так що за екстер'єр ставимо +. Далі, інтер'єр, в офісі кипить робота( ну в крайньому разі кипіла поки я був на співбесіді)) Меблі нові, ремонт звичайний, звичайні робочі місця. Загалом красиво і чисто, тому ставлю +))) далі розповідаю про саму співбесіду: співбесіда проходила з менеджером по персоналу, на вік чоловіку років 26-27, з того як мене було запрошено і яка манера спілкування, складається позитивне враження про відділ персоналу, а я їх за останній місяць побачив багато)) Розпочалося все з того, що ми просто познайомилися. Потім перейшли до мого досвіду роботи, але запропонували розповідати не мої функціональні обов'язки, а результати. Спочатку не зміг відповісти, доки не пояснили, на прикладі, що саме від мене потрібно. Як не дивно, але змогли поспілкуватися і по професіональним якостям, так, що склалося враження, ніби менеджер з персоналу, розуміється в цій сфері (доречі я йшов на вакансію регіонального менеджера з продажів). Умови для продажників середні на ринку, а саме: для початку з/п 3-4 тис. грн., мобільний зв'язок, компенсація проїзду, стандартна відпустка, обід 1 година... Закінчилась співбесіда тим, що мене запросили на декілька днів ознайомитись з компанією (сказали 2-3 дні), побажали гарного дня і відправили додому. так що за співбесіду ставлю + (доречі зайняла вона приблизно хвилин 20)
Всі кого бачив в офісі молоді, на вік років 25-30. Випробувальний термін 1 місяць. Ну що можу сказати, враження склалося серйозної компанії. Далі про погане і про те, чому не прийшов наступного дня))

По-перше, обговорюючи мої обов'язки, виявилося, що потрібно не просто обслуговувати клієнтів, а займатися і аналітичною роботою, тобто постійно тримати контроль над всіма клієнтами компанії (як мені сказали, відповідне програмне забезпечення для цього є, тому стверджувати що це важко чи легко не буду), саме це мені не підійшло, я працював завжди з фізичними особами і продавав в основному електроніку ( моб телефони, комп'ютери...), через 2 дні я забував, тих людей, які в мене щось купили)) Я сумніваюся, що тим функціям, про які мені сказали, можна навчитися швидко (хоча мене запевнили, що для цього не знадобиться більш як 1 місяць...)
По-друге, я розраховував на початкову ставку як найменше 6-7... так як я одружений і в мене народився син, тому мені потрібно розуміти, що зможу забезпечити свою сім'ю, а не працюючи в цій сфері, в мене немає впевненості, що зможу зробити потрібний об'єм...
Скажу так: виходячи з офісу був впевнений, що прийду знову наступного дня, але подумавши дома, вирішив не ризикувати.
Ще пару років назад, з радістю прийшов би до вас спробувати реалізувати себе)

# Ванилина2015-01-27 21:32:02
Просто данная должность Вам не подошла по функциональным обязанностям)))
# Ванилина2015-01-27 21:30:41
могу сказать, что минусы не компании, а Ваши, то что Вы чего то не умеете. Развивайте себя.