Другие названия:: ТОВ "Сенте-Лаб"
Сфера деятельности:  Производство и поставка

Условия работы
Соц. пакет
Перспективы
Просмотры:  438
Описание деятельности:  Компанія займається забезпеченням лабораторій України розхідними матеріалами із пластику та скла, а також єфропейським обладнанням

Расскажите своим друзьям:
Отзывы о компании     « Sente-Lab Ltd »Всего отзывов: 4

Фильтр по региону: Все Киев Бердянск Севастополь

2016-02-16 08:24 Автор: Аноним, г. Бердянск
Не выплатили ЗП за ноябрь - декабрь 2014 года.
2016-02-15 23:16 Автор: Аноним, г. Севастополь
Добрый вечер! Вот думала написать или нет. Господа Центрального офиса Вы читаете или нет данные отзывы? А теперь по существу. Что происходить в Метро 28 г. Волгоград? На должности флора-человек , который ненавидить людей, а именно Степанюк. Для нее люди-это быдло. Ее хамское отношение к сотрудникам, вынуждает людей увольняться. И когда же Найдис С. это увидит и поймет, что это все направлено против нее.
Ну, по сравнению с тем, что здесь люди пишут в отзывах (почти 100% негативных) - я только слегка укололась и меня миновало сие))
2015-03-23 15:51 Автор: Ольга, г. Киев
Здравствуйте! Совсем недавно проходила практику в компании "Сенте-Лаб". Могу сказать одно: такого хорошего и слаженного коллектива я еще не встречала! Каждый готов помочь, и дать нужный совет, в том числе и руководство компании. Вы не пожалеете, если начнете сотрудничать с этой компанией.
Явных негативных признаков я не могу назвать. Было бы неплохо расширить свои апартаменты, ведь компания классная и заслуживает териториального увеличения!
2014-09-19 19:34 Автор: Антон Тихомиров, г. Киев
Всім хто хоче влаштуватися в дану компанію! ! Почнемо як в шоу "Ревізор" з екстер'єру)) компанія знаходиться біля метро "Нивки", до офісу йти хвилин 3-4, що не може не радувати) по дорозі до офісу з однієї сторони красивий міні-парк із хвойними деревами, при погляді на які підіймається настрій, але з іншої сторони за високим тином проходить будівництво, що, звісно, не дуже красиво, але можна в ту сторону і не дивитися) Так що за екстер'єр ставимо +. Далі, інтер'єр, в офісі кипить робота( ну в крайньому разі кипіла поки я був на співбесіді)) Меблі нові, ремонт звичайний, звичайні робочі місця. Загалом красиво і чисто, тому ставлю +))) далі розповідаю про саму співбесіду: співбесіда проходила з менеджером по персоналу, на вік чоловіку років 26-27, з того як мене було запрошено…>>
По-перше, обговорюючи мої обов'язки, виявилося, що потрібно не просто обслуговувати клієнтів, а займатися і аналітичною роботою, тобто постійно тримати контроль над всіма клієнтами компанії (як мені сказали, відповідне програмне забезпечення для цього є, тому стверджувати що це важко чи легко не буду), саме це мені не підійшло, я працював завжди з фізичними особами і продавав в основному електроніку ( моб телефони, комп'ютери...), через 2 дні я забував, тих людей, які в мене щось купили)) Я сумніваюся, що тим функціям, про які мені сказали, можна навчитися швидко (хоча мене запевнили, що для цього не знадобиться більш як 1 місяць...) По-друге, я розраховував на початкову ставку як найменше 6-7... так як я одружений і в мене народився син, тому мені потрібно розуміти, що…>>
Реклама