Отзыв о компании БМС Сервис
Телефоны: 401-5544, 401-5545

Описание деятельности:  ИТ-аутсорсинг

Дата начала работы: 2014
Дата увольнения: 2014

Довго намагався знайти хоч щлсь - відсутнє

Дякую усім хто писав про компанію.

Почитав відгуки коли влаштовувався - здивувася, компанія, що входить до холдингу і працює багато років, і охоплює багато напрямків має стільки поганого.
А от виявляється весь негатив, що писали раніше, дійсно присутній. Тому можу підтвердити - все присутнє.
Дотого ж додам:
З сайту компанії "Компания “БМС Сервис” на сегодняшний день является лидером украинского рынка ИТ-аутсорсинга,... " - з такими лідерами аутсайдери відсутні (тут змагання влаштовують "хто зробить гірше").
Багато декларують і про "Компанию лидера", і про "Система обслуживания наших клиентов соответствует стандарту управления качеством ISO 9001:2008" ..., а в дійсності відсутнє розуміння що це таке; про те як це зробити годі й казати. Працюй за трьох, а заплатимо як одному та ще й по мінімуму.
Ось така БМС СЕРВІС

P.S.
Спершу, коли шукав відгуки, виникло питання "чому так мало відгуків?". Поділюся "великою таємницею" - в перші ж дні вимагають підписати договір про конфіденційність в якому є (на момент коли давали на підпис) пункт про заборону погано відгукуватися про компанію, про відшкодування збитків ... . Тому порада читайте усе, що вимагають підписати і вирішуйте чи треба ВОНО.