Отзыв о компании Бизнес Конгресс
Добавлен: 13:58 08.07.2009
Другие названия: Корпорация Бизнес Конгресс - группа компаний
Сайт:  congress.kiev.ua
Телефоны: тел./факс: (044) 426-61-16 (-11, -22)

Описание деятельности:  Investbanking Service КОМПЛЕКСНЫЙ КОНСАЛТИНГ ИНСТИТУТЫ СОВМЕСТНОГО ИНВЕСТИРОВАНИЯ ОПЕРАЦИИ С ЦЕННЫМИ БУМАГАМИ

Никнейм: Олег Едуардович Лиховид (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Октябрь 2008

Позитивні боки висвітлені на сайті корпорації www.congress.kiev.ua

Щодо негативів я хотів би відгукнутися на попередній коментар невідомого дописувача.
По-перше, дуже добре, що знайшлося місце, де хтось, хай і після звільненя і заховавшись за анонімність, але набравшись сміливості, скаже нелестиві слова про роботу корпорації. Тому що під час роботи сміливих небагато.
По-друге, по суті. Дійсно на сьогодні я особисто виконую функції (хай буде займаю пости) багатьох вищих управлінців. Бути фахівцем в багатьох питаннях управління мені допомагає ступінь МВА. А також в корпорації розвиваються тільки ті бізнес-гнапрямки, в яких я сам дещо розумію. Інші ми не розвиваємо. Бути всеядним важко.
Не буду сперечатися - критика в корпорації звучить нерідко. Думаю із працюючих ніхто не зможе похвалитися, що на його адресу не було критики. Різниця в аргументованості критики. Я намагаюся спиратися при критиці на документи та факти і обговорювати саме їх.
Не хочу йти на хрест. Але ці "безумні" ідеї допомагають корпорації, не маючи суперінвесторів, бути корисній своїм клієнтом і працювати вже майже 15 років, переживши при цьому не одну фінансову кризу в країні. Зараз ринок такий, що потрібні саме "безумні" ідеї.
Реорганізації і перебудови на сьогодні це спосіб вижити. Сьогодні не великий зїдатиме малого, а швидкий - повільного.
Наші проекти не можуть бути нерентабельні. Інакше ми б не вижили. Є проекти планово витратні, але це на певний період і є базою для подальшого розвитку. Це бізнес.
Порада тим, хто шукає роботу, обходьте боком пр-т Героїв Сталінграду, 12л, якщо Ви шукаєте тихого притулку, щоденного човгання на робоче місце з перекладанням папірців зі столу на стіл.
Тут чекають тих, хто хоче нового, діяти швидко, зростати і професійно і особисто, і, до речі висловлювати такому страшному керівнку всі свої незгоди. Коротше, обіцяємо - буде весело.